شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > دربارهی ما

روشن بسته بندی تولید کننده متخصص و تامین کننده که با هدف ارائه راه حل یک مرحله به سمت customers'requirements ما از مواد بسته بندی سیگار است.  این شرکت شده است در صنعت توتون و تنباکو برای بیش از یک دهه مشغول اند.  امروزه، ما در خدمت مشتریان کاملا چند محل در کشورهای مختلف در سراسر جهان.  قدرت این شرکت است تجربه کافی ما از مراقبت از مشتری، درک عمیق از صنعت و کیفیت محصولات پشتیبانی می شود.


است طیف گسترده ای از مواد که روشن بسته بندی می تواند عرضه وجود دارد.  مواد از سفارشی NTM (مواد غیر توتون و تنباکو) ریو (رول خود را) و ساخت فیلتر.  بخش قابل توجهی از مشتریان کارخانه سیگار کوچک و متوسط می باشد.  در بازاریابی روشن، ما را همه از مشتریان به عنوان مشتریان VIP، و اهمیت به کیفیت محصول و رضایت مشتری متصل شده است.  این شرکت دارای استخر گسترده خود را از مشتریان بین المللی با کیفیت بالا و پیشینه ثابت خود را در مراقبت از مشتری و یکپارچگی کسب و کار.


این شرکت بر تحقق ارزش شخصی از کارکنان آن، بهبود مستمر کیفیت کارکنان خود و رفاه، از این رو تضمین کیفیت عملکرد آن به طور کلی.  مفاهیم مدیریت پیشرفته خود را به عنوان نیروی محرکه برای توسعه پایدار این شرکت عمل می کنند.  در طول سال، عملیات شرکت ها شده است با هدف انجام "تلاش برای برتری در کیفیت، ایجاد بسته بندی کامل" و تحت هدایت اصل "مسائل اعتبار، درمان مشتریان با احترام، توسعه مبتنی بر کیفیت، مبتنی بر عدالت سود جویی".  به عنوان یک نتیجه، این شرکت موفق به کسب شناخت از مشتریان، نفوذ و شهرت قابل توجهی صدا داخل و خارج کشور در صنعت دخانیات است.