شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل مختصری از مزایای مختلف فیلم Overwrap سیگار
- Jul 20, 2017 -تجزیه و تحلیل مختصری از مزایای استفاده از فیلم Overlaying Cigar

فیلم Overwrapping سیگنال ابتدا گرمای شفاف را خنک می کند و نرم می کند و در داخل غشاء قرار می گیرد، باز مکش مکش می شود، حتی در صورتی که محصول بین سینما و کاغذ هیئت مدیره، برچسب ها و اثر حفاظت از زلزله. این وسیله به طور گسترده ای در سخت افزار، ابزار، اسباب بازی، کارد و چنگال چاقو، الکترونیک، نورپردازی، دکوراسیون، صنایع دستی، غذا و غیره استفاده می شود.

مزایای بسته بندی سیگار چیست؟

1. حفاظت اژدها (حباب) را جایگزین کنید: قوانین حفاظت از محیط زیست در کشور شروع به ممنوع کردن و اشغال فضا کرده اند، افزایش هزینه های حمل و نقل زیادی را انجام می دهند و فضا را پر می کنند.

2. بطری PVC (پوسته حباب) را جایگزین کنید: علاوه بر حاوی کلر سمی، فیلم پلاستیکی نیز باید خمیر و چسب را باز کند و قیمت بالا باشد، فضای مصرفی را که می تواند به راحتی ضایعات ظاهر بسته را ایجاد کند .

3. مقاوم در برابر رطوبت: به دلیل نزدیکی کامل بین فیلم و مواد و بسته بندی خلاء، فضا به حداقل می رسد و از مقاومت در برابر رطوبت عالی برخوردار است، بنابراین لازم نیست که مواد شوینده را اضافه کنید و هزینه های غیر ضروری را ذخیره کنید.

4. زیبا: این نوع بسته بندی برای تسکین گرمای فیلم، می تواند با توجه به ظاهر تمایلات محصول متصل، ایجاد الگوی تزئینی نوع محصول در روشن، زیبا و شسته و رفته، بسیار ارزش بالا، افزایش میل به خرید.

5. خوب محافظ: تمام شمع مدار مدار و یا عناصر چندگانه، می تواند پس از بسته بندی ثابت، هر قطعه نزدیک به یکدیگر، در دست زدن به تحویل در راه، به طور منظم جنس خوب، یک خراش اصطکاک ایجاد نخواهد کرد .

6. صرفه جویی در هزینه: استفاده از بسته بندی خلاء هر محصول نیاز به باز کردن قالب، انواع محصولات، بسته بندی خلاء بدون قالب باز، انواع محصولات شکل برای بسته بندی، نمونه مناسب و صرفه جویی در وقت برای کاهش هزینه ها.

7. انتخاب راندمان بالا: استفاده از بسته بندی می تواند ماشین بسته بندی دستی یا اتوماتیک را مطابق با پلت فرم کاری، یک بسته از یک یا چند، صرفه جویی در وقت و کارآمد و آسان برای استفاده از امنیت، اپراتورها نیاز به تخصص خاصی داشته باشند.

سی دی فیلم Overwrapping برای محصول غذایی درجه حفاظت از محیط زیست، بهترین شفافیت و کشش عمیق، براق و عملکرد عالی نوری، مقاومت در برابر شکستگی عالی و مقاومت در برابر سوراخ، قالب گیری حرارتی درجه حرارت پایین، صرفه جویی در بهبود بهره وری انرژی، بهترین انتخاب برای محصولات با کیفیت بالا بسته بندی.

سی دی فیلم Overwrapping با استفاده از مواد خام ماده ماسه، فرمول ویژه و روند توسعه می تواند توسط سیگار های سنتی یا دیگر بسته های بسته بندی فیلم تولید شده توسط پدیده "بسته گاز یا حباب هوا" پس از بسته بندی کامل، حل شود.

پس چه باید بکنی که باید از بسته شدن سیگار استفاده کنی؟ در اینجا یک نگاه:

1. شفافیت محصول بسیار زیاد است و شفافیت کریستال مورد نیاز است.

2. پس از بسته بندی فیلم در پلاستیک، غشاء می تواند زاویه های اطراف محصول را جذب کند و فیلم به خوبی جذب می شود.

3. پس از آزمایش سایر بسته بندی های سیگار، هنوز نمی تواند به تاثیر بسته بندی مورد انتظار برسد و ممکن است از بسته بندی سیگار استفاده کند.

4. مشتری اجازه نمیدهد که مقوا به نفس نفس کشیدن برسد. خواص کششی ورقه های پلی اتیلن بسیار عالی است، و مقوا می تواند جذب و همچنین منافذ.

5. مشتری پس از بسته بندی کارتن را مجاز نمی کند. فیلم سارین مانند دیگر ورقه ورقه ها باز نخواهد گشت و کارتن را در حالت صاف حفظ خواهد کرد.