شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
یک برنامه جدید بسته بندی سی دی فیلم Overwrapping
- Jun 23, 2017 -

یک برنامه جدید بسته بندی سی دی فیلم Overwrapping
به گفته کارشناسان، پیش بینی می کند که بازار فیلم بسته بندی سیگار چین در حال ادامه حرکت سریع رشد سریع است. در سال 2005، کل تقاضای بازار چین برای بسته بندی سیگار بیش از 400 هزار تن در سال 2010 به 600 هزار تن برسد. اگر شما 15 درصد از توسعه عوامل نامتعادل را در نظر بگیرید، ممکن است به 700000 تن برسد.

دو فضای فویل فویل صفر

کارشناسان پیش بینی می کنند که تا سال 2012، چین 230،000 تن فویل صفر دو برابر نیاز خواهد داشت. بنابراین، می تواند 3 تا 5 ظرفیت 10،000 تا 40،000 تن را از کارخانه فیلم بسته بندی سیگار دو برابر کند. با این حال، اطلاعات نشان می دهد که ساخت و ساز در حال حاضر از بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار در مجموع 22 واحد، ظرفیت تولید 120،000 تن، که ظرفیت فیلم بسته بندی سیگار دو برابر صفر بیش از 60،000 تن است. طبق گزارش ها، گروه هنان Shenhuo در 25000 تن خط تولید فویل دوگانه صفر در نیمه اول سال 2006 به بهره برداری خواهد رسید؛ جیانگ سو دایا گروه برای معرفی نورد آسیاب در سه ماهه چهارم سال جاری، نصب شده، سال بعد از تولید، ظرفیت تولید دو فویل دو برابر می شود بنابراین، حتی توسعه ظرفیت تولید دو فویل فویل نیز بسیار محدود است. علاوه بر این، با توجه به استانداردهای بالای این تکنولوژی، هر سرمایه گذار باید در نظر داشته باشد.

چشم انداز توسعه فویل بالا

با وجودی که بازار فیلم بسته بندی سیگار چین چانه زنی به سرعت در حال توسعه است، برخی از محصولات بیش از حد عرضه می شود، اما عملکرد ویژه فویل با کیفیت بالا، به ویژه وابستگی طولانی مدت به واردات فویل با کیفیت بالا هنوز هم ارزش توسعه دارد. فیلم بسته بندی سیگار تهویه مطبوع بزرگترین مصرف از بازار فیلم بسته بندی سیگار چینی است، با این حال، تهویه مطبوع با فیلم فن آوری هیدروفیل بالا فن آوری بسته بندی فیلم، بازار چین به طور عمده در واردات متکی است، قیمت بسیار گران است. شرکت Chunlan اخیرا "فیلم بسته بندی سیگار هیدروفیلی نانو" را به طور رسمی به بهره برداری رساند و موجب توجه مردم به داخل و خارج از صنعت شد. دکتر جوش مؤسسه Chunyu مرکز سردخانه گفت که هزینه این فیلم بسته بندی سیگار تنها نیمی از مواد مشابه ژاپن است، بهبود تهویه مطبوع، بهره وری تبرید، صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست، گسترش عمر سیستم تهویه مطبوع و دیگر جنبه های برجسته کارایی. پیش بینی می شود که تا سال 2005 مصرف فیلم بسته بندی سیگار تهویه مطبوع به 125000 تن برسد که از آن فیلم فیلم بسته بندی هیدروفیل 100،000 تن خواهد بود، شکاف فعلی داخلی بزرگ است، چشم انداز بازار.

بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار با ویژگی های مانع بالا، سبک وزن، ضد UV، دمای زندگی در دمای اتاق و سایر مزایا، به طوری که فیلم های Overwrapping سیگار در انواع برنامه های کاربردی بسته افزایش می یابد. در عین حال، بسته بندی محصولات مختلف در بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار همچنین خواسته های جدیدی را ایجاد کرد. به عنوان مثال، برخی محصولات به حفاظت از UV در همان زمان نیاز دارند، اما همچنین امیدوارند که برخی از گازهای ویژه می توانند وارد بسته شوند، انتخابی از طریق غشا به نیاز به توسعه فن آوری های جدید تبدیل شده است. شرکت های خارجی تکنولوژی بسته بندی بسته بندی بسته بندی جدید، مانند بسته بندی بسته بندی، بسته بندی ضد یخ، بسته بندی ضد چروک و سایر بسته بندی مواد بسته بندی شده را توسعه داده اند.

بسته بندی برنامه های جدید ارزش توجه

بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار در مواد غذایی، نوشیدنی ها، محصولات لبنی، دارو، محصولات الکترونیکی و سایر زمینه ها به سرعت در حال گسترش است، بخش مهمی از زمینه بسته بندی شده است. به تازگی، بازار بسته بندی بسته بندی سیگار، برخی از ویژگی های جدید ارزش توجه است. انواع بسته بندی های جدید بی پایان. با توجه به خواص منحصر به فرد فیلم بسته بندی سیگار، چسبندگی خوب، مقاومت در برابر حرارت، عملکرد عالی چاپ سطحی و اثر تزئینی، طراحی بسته بندی غنی تر، بسته بندی بسته بندی سیگار از یک ویژگی جدید تبدیل شده است. بسته بندی شکلات، به عنوان مثال، بسته بندی شکلات معمولی ما با مربع، نوار، گرد، الماس، بیضی، قلب و غیره. در کشورهای خارجی، تولید کنندگان به طور کامل بازی را به تخیل، شکلات را به سانتا کلاوس، شخصیت های تاریخی، انواع حیوانات کمی ناز، شکل کارتونی، سطح و تزئین شده با رنگ الگوی مربوطه طراحی شده وجود دارد. همانند طراحی، بسیاری از آنها مانند طراحی سکه های طلا، همراه با دکوراسیون طلایی وجود دارد؛ انواع مختلفی از قبیل فوتبال، اتومبیل، اسباب بازی و غیره وجود دارد. بسته بندی شکلات مانند یک شکل غنی، در غیاب بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار دشوار است تصور کنید. بسته بندی مواد غذایی حیوانات سریع رشد می کند. دو یا سه سال پیش، بسته بندی مواد غذایی حیوان خانگی نیز به ندرت از فیلم بسته بندی سیگار استفاده می کند. اما در دو سال گذشته بازار اروپا، بازار بسته بندی حیوان خانگی به سرعت در حال رشد است، تبدیل شده است بازار بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار، بخشی از رشد سریع است. بسته بندی مواد غذایی حیوانی دارای مقررات خاصی است مانند امید باز به منظور بازبینی، گرم شدن، تازه شدن، ضد خوردگی، رطوبت و غیره، بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار در زمینه بسته بندی مواد غذایی حیوانات نیز بسیار زیاد است. برای خنثی کردن از مخزن شروع به شکل گرفتن است. در گذشته، مقدار زیادی از مواد آلیاژ آلومینیومی برای بسته بندی استفاده شد. در سال های اخیر بسته ای از بسته بندی سیگار به جای کانتینر های آلومینیومی به منظور تضمین کیفیت مشابه وجود دارد. علاوه بر این، فیلم های Overwrapping سیگار به عنوان یک بسته بندی خارجی، می تواند به طور موثر اطمینان حاصل کند که قوطی ها محل مواجه شدن اثر ضد گرد و غبار، برای جلوگیری از آلودگی گرد و غبار، برای رسیدن به استانداردهای ایمنی و بهداشت. در عین حال، فیلم بسته بندی سیگار ظاهر منحصر به فرد، شما می توانید یک ظاهر جذاب تر دریافت کنید.