شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل بر اهمیت حفاظت از محیط زیست، بهداشت و ایمنی فیلم Overwrap سیگار
- Aug 11, 2017 -

تجزیه و تحلیل اهمیت حفاظت از محیط زیست، بهداشت و ایمنی فیلم Overeating سیگار
با توسعه صنعت صنعتی چین، ما تولید کنندگان فیلم Overhanging فیلم Conghua Cigarette نیز به طور مداوم کیفیت فیلم Overwrapping سیگار را برای برآورده ساختن تقاضای مصرف کنندگان برای فیلم Overeating Cigar را بهبود می بخشیم. در اینجا، Conghua سیگار Overeating فیلم تولید کنندگان Xiaobian ساده برای اکثریت دوستان برای توضیح فیلم محافظت از سیگار فیلم حفاظت از محیط زیست، سلامت و ایمنی اهمیت.
تولید کنندگان فیلم Overgriping Conghua Cigar به منظور بهبود رقابت پذیری در صنعت، ما Conghua Cigarette Overwrap Film را در فرآیند تولید برای برآورده ساختن شرایط بی ضرر، بدون آلودگی و محیط زیست، و تا استفاده از زباله و بازیافت، به طوری که برای دستیابی به استاندارد ملی حفاظت از محیط زیست. بنابراین فیلم Overglazing سیگار Conghua می تواند حفاظت از محیط زیست واقعا و قیمت پایین آن، با کیفیت خوب، بنابراین فیلم Overwrapping سیگار Conghua به طور گسترده ای مورد استفاده در تمام حوزه های زندگی است.
■ برای سازندگان فیلم Overgriping Conghua ما مهمتر است:
● پیوستن به همکاری بلندمدت ما هدف ما از ابتدا تا انتها است.
● شما سوالی دارید، ما با هم کار می کنیم تا راه حل را بررسی کنیم. سوال شما هر دو چالشی برای کار ما و انگیزه برای ما است.
● ما به دقت به ما تمرکز می کنیم تا کار اثر فعلی را متمرکز کنیم، در موقعیت خود قرار داریم تا به مشکل شما نگاه کنیم. ما به نظرات شما اهمیت می دهیم!
با توسعه سریع بازار محصولات پلاستیکی چین، محصولات پلاستیکی، مسائل زیست محیطی موضوع بحث انسان می شود. بنابراین برای محافظت از فیلم، فیلم و دیگر محصولات پلاستیکی، منجر به زباله های پلاستیکی به طور جدی بر محیط زندگی ما تاثیر گذاشته است. در اینجا، مدیر فنی فیلم Overwrapping Cigarette می خواهد با دوستان ما درباره سازندگان فیلم Overlaying Cigar خود صحبت کند که چطور می توانیم مسائل مربوط به محیط زیست محافظ را حل کنیم.
در سال های اخیر تولید کنندگان فیلم Overeating سیگنال ما به طور عمده تولید نوعی از محصولات فیلم محافظ را می توان نوعی از عکس های قابل تجزیه و نوع پلاستیکی زیست تخریب پذیری. از آنجا که دو نوع فیلم محافظ مطابق با استانداردهای محصولات سبز ما است. در اینجا مدیر فنی فیلم Overwrapping سیگار می خواهد با شما دو فرآیند تولید فیلم محافظ از شرایط خاص را به اشتراک بگذارد.
1، نوع تجزیه نور از فیلم محافظ
این نوع فیلم محافظ در فرایند تولید، به گروه حساس به نور اضافه می شود و گروه حساس به حساسیت را اضافه می کند تا در زنجیره پلیمری خود در یک فاصله مشخص اضافه شود. بنابراین، چنین فیلم محافظ PE در نور تابش مصنوعی امن و پایدار است. با این حال، اگر آن را در نور خورشید باشد، گروه حساس به نور جذب انرژی زیادی برای شکستن زنجیره پلیمر، در نهایت منجر به تجزیه پلاستیک.
2، فیلم محافظ پلاستیک زیست تخریب پذیر
این نوع فیلم محافظ در تولید زنجیر پلیمری برای افزودن بعضی گروه ها برای ارتقاء هوا و یا در خاک تجزیه فیلم محافظ بیولوژیکی است تا بتواند به حفاظت از محیط زیست کمک کند.
فیلم Overlaying سیگار عملکرد جامعتری از فیلم بسته بندی است. شفافیت آن خوب است، براق است؛ با تنگی هوای خوب و عطر؛ رطوبت متوسط، رطوبت کم دما کاهش می یابد. فیلم بسته بندی سیگار خواص مکانیکی عالی، قدرت و چقرمگی آن همه مقاوم در برابر حرارت مقاوم است پلاستیک فیلم پلاستیکی محافظ در بهترین مقاومت کششی و مقاومت ضربه بسیار بالاتر از فیلم متوسط ​​است؛ و قدرت خوب، اندازه پایدار، مناسب چاپ، کیسه های کاغذی و دیگر پردازش های ثانویه است. فیلم Overwrapping سیگار همچنین دارای مقاومت گرمایی عالی، مقاومت در برابر سرما و مقاومت خوبی در برابر مقاومت شیمیایی و روغن است.
فیلم Overwrapping سیگار در حال حاضر در بازار شایع ترین نوع رب محافظ، شیمیایی به نام پلی استر است. فیلم Overwrap سیگار با بافت نسبتا سخت، مقاوم تر از خراش است. و از مواد PVC تا زمانی که زرد شدن روغن استفاده نکنید. اما بسته بندی عمومی سیگارها بر جذب الکترواستاتیک تاکید دارد و از بین می رود، اما حتی اگر از آب و شستشو استفاده شود، می تواند دوباره استفاده شود. قیمت سی دی بیش از حد پلاستیک قیمت بسیار گرانتر از PVC است. بسیاری از کارخانه های تلفن همراه با نام تجاری اسپری رنگ شناخته شده خارجی، پیکربندی تصادفی برچسب های نگهداری PET، استفاده از برچسب های نگهداری PET مواد کار و بسته بندی زیبا تر، به ویژه برای مدل های خرید تلفن داغ برای ساخت برچسب نگهداری، انجام بدون نیاز به قطع شما می توانید به طور مستقیم استفاده از بازار شناخته شده نام تجاری تلفن همراه فیلم برخی از محصولات از تولید مواد PET است.