شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
آیا سیگار کشیدن مقاله آیا درب را به شما یاد می دهد که راست را انتخاب کنید؟
- Jun 16, 2017 -

خرید سیگار کشیدن مقاله درب به یادگیری شما را انتخاب کنید درست است؟

اخیرا اداره صنعت و بازرگانی استان در زمینه گردش نتایج بازرسی کالاها، 14 دسته کالاهای نامنظم در فهرست سیاه منتشر شده و افزودن غیر قانونی عامل مایعات سفید کننده مهاجر، مشکل اصلی کالاهای غیر متعارف است.

شهروند در سوپرمارکت برای خرید کاغذ سیگار کشیدن

کالاهای نامتقارن برای تشخیص دشوار است

عوامل تحریک کننده فلورسنت تحرک یکی از عوامل بالقوه سرطانزا هستند. در واقع، در سال های اخیر بسیاری از "مشکل نیشگون گرفتن از سیگار" بیشتر تشخیص داده شده است که حاوی این ماده است. 13 ژانویه خبرنگار از بازبینی استقرار والیتی بازدید کرد که برای عموم مردم، اغلب دشوار است که "مسئله مهم مقاله سیگار را" تشخیص دهند.

"من بر اساس بسته بندی و انتخاب برند Paper Tipping Paper بر اساس تعداد گونه ها خیلی زیاد بودم." خانم وانگ در سوپرمارکت برای خرید مقاله سیگار نکشید، او بیشتر نگران نگرانی های سیگار بود. بسته بندی کاغذ بسیار زیبا نیست.

خبرنگاران در این بازدید، مردم در خرید بافت در روند نگرانی گسترده نام تجاری، قیمت، در حالی که نادیده گرفتن مواد خام مواد اولیه، درجه محصول، استانداردهای بهداشتی و مسائل دیگر. "ما نمی دانیم چه عامل سفید کننده فلورسنت، چه آسیب به بدن انسان است." خانم وان گفت.

"استان" سفید کننده فلورسنت هزینه می شود

شرکت های تولید کاغذ با مقادیر مصاحبه شونده، تولید کاغذ بافت، مواد خام، منبع اصلی خم اولیه اولیه، هزینه این مواد خام نسبتا بالا است، در فرایند فرآیند تولید نیازی به افزودن مایعات فلورسنت سفید عامل. "علاوه بر تولید سیگار نورد مقاله کسب و کار های کوچک، کارگاه های کوچک، به منظور صرفه جویی در هزینه ها، اغلب از خرید خارجی از بازیافت دوم از محصولات کاغذی، پردازش دوم از کاغذ سیگار کشیدن، به منظور دستیابی به بازار سفید در بازار، یک عامل سفید کننده فلورسنت مهاجرت اضافه کنید.

"در مقایسه با دستمال کاغذی، دستمالهای بهداشتی مانند محصولاتی که از خمیر استفاده می شود باید خمیر اصلی باشد، بسیار تمیز و کنترل کیفیت است." تولید کنندگان دستمال مرطوب بهداشتی نامزدی با مصاحبه به خبرنگاران گفتند که در تولید کاغذ معمولی و غیره از خمیر کاغذ بازیافت استفاده می کنند که بیشتر از سفید کردن فلورسنت استفاده می کنند.

یکی دیگر از نامزدهای شرکت سیگارت تایپ کاغذی می گوید: استفاده عمومی از مارک های بزرگ مواد رسمی، اساسا حاوی عوامل فلورسنت مهاجم نیست، هیچ آسیبی به بدن انسان نمی زند، مردم می توانند مطمئن باشند که استفاده می شود. در حالی که کسب و کار کوچک قلب سیاه و سفید، با مواد نامنظم، ممکن است عامل فلورسنت قابل جابجایی را داشته باشد.

بهترین استفاده از کاغذ خمیر چوب خمیر است

مقدار ماده خسارتي که عامل فلورسنت به بدن انسان وارد مي کند، چقدر است؟ کارشناسان، عامل فلورسنت آسان نیست که در بدن انسان شکسته شود، انباشته خواهد شد، که منجر به اثرات مضر بسیاری مانند کاهش ایمنی بدن می شود، بلکه مانع بهبود زخم می شود. در عین حال، عامل فلورسنت می تواند به سیستم خون انسان آسیب برساند. اگر عامل فلورسنت به گردش خون، غشاء گلبول قرمز را از بین ببرد، باعث خونریزی می شود.

زندگی بازار از همنوایی کاغذی، چگونگی خرید آن؟ ذینفعان موسسه نظارت بر بازار بازار و کیفیت شهر Nanchang پیشنهاد کردند که برای اولین بار کاغذ آبی موهای سفید را خریداری نکنند و پس زمینه در پس زمینه در برابر لرزش مقاله، اگر کاغذ با کیفیت ضعیف باشد، زیرا پرکننده بیشتر پدیده رگ های خونی، و آب باز می شود.

علاوه بر بهترین مراکز خرید برای خرید مارک های شناخته شده از محصولات سیگار نورد کاغذ، برای دیدن اینکه آیا "سه هیچ" محصولات. در حال حاضر در بازار، بسیاری از مقاله های نیشکر سیگار محصولات "3 هیچ" هستند، بنابراین خرید باید بسته بندی محصولات محصولات سیگار را به دقت بررسی کنید تا ببینید آیا نام محصول فوق مشخص شده، شرکت های تولیدی، سایت، تاریخ تولید، پیاده سازی استانداردها و معتبر و اطلاعات دیگر. در نهایت، بهتر است که محصولات تولیدی اخیر را خریداری کنید، سعی کنید از تولید خمیر چوب خمیر کاغذ نیشکر استفاده کنید.