شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خرید پلاگین نیاز به توجه به محل
- Aug 22, 2017 -

خرید پلاگین نیاز به پرداخت توجه به محل

بسته بندی پلاگین، رزین بدون سمی و بدون لک لجن خالص LLDPE اکسترود شده توسط روش ریخته گری، عملکرد فوق العاده بالا، عمدتا برای بسته بندی کالاها، می تواند کالاهای شسته تر را ساخته و همچنین جذابیت محصول را افزایش دهد، Plug the تولیدکنندگان بسته بندی به شما در مورد خرید Plug Wrap صحبت می کنند، باید به محل توجه داشته باشید.

ما Plug Wrap را خریدیم، مهمترین چیز این است که وسایل مورد نیاز را بسته بندی کرده، شما می توانید موارد را به نظر جامد تر و Plug Wrap شفافیت بسیار خوبی داشته باشید، سلامت. هر کس در خرید Plug Wrap، ما باید ابتدا توجه داشته باشیم که بسته بندی با چه مواردی بسته بندی می شود، اقلام مختلف نیز مورد نیاز برای Plug Wrap متفاوت هستند و تنها نیازهای بسته بندی را برآورده می کنند. Plug Wrap می تواند اثر بسته بندی بهتر را بازی کند. به عنوان مثال، اقلام عمومی مانند لباس، لوازم خانگی یخچال و فریزر، پوشش پلاستیکی معمولی را می توان و سبزیجات تازه برای استفاده از Plug Wrap استفاده کرد و غذاهای پخته توصیه می شود فیلم تازه.

تولید کنندگان پلاگین بسته بندی نشان می دهد که مهم است که در خرید Plug Wrap باشد، اولین چیزی که باید در نظر بگیریم، کیفیت Plug Wrap است، قیمت تنها دوم است، اگر کورکورانه به قیمت توجه کرد، در حالی که کیفیت را نادیده می گیرد، سپس از پلاگین بسته بندی اقلام بسته بندی، هیچ مورد استفاده می شود.

در این محیط بازار بزرگ، Plug Wrap به طور گسترده از مواد پلیمری در جهان استفاده می شود، بزرگترین مزیت آن حفاظت از محصولات در تولید و پردازش، حمل و نقل، ذخیره سازی و استفاده از این روند از آلودگی، خوردگی، خش، برای محافظت از اصل سطح صاف و براق، در نتیجه بهبود کیفیت محصولات و رقابت در بازار است. اما با توجه به تولید کنندگان مختلف، تفاوت کیفیت محصولات و یا استفاده از روش درست نیست، بنابراین بسته بندی بسته بندی اغلب برخی از مشکلات. Anhui Xiangfei Plastic Co.، Ltd. 15 سال از فروش حرفه ای از Plug Wrap کسب و کار است، معرفی Plug Wrap در استفاده ممکن است با مشکلات و چگونه حل شود.

سوال 1: کاربر اکثر محصولات Plug Wrap مشکل حل شدن را دارد، مشکل در Profile Plug Wrap بیشترین بازتاب را نشان می دهد، زمانی که کاربر بعد از نصب پروفیل Plug Wrap از سطح پروفیل به پاره شدن زمانی که ویسکوز عملکرد Plug Wrap عملکرد و پلاگین Wrap را دنبال نکرده، اما در محصولات پروفایل قرار دارد که کاربر بیشتر مایل به دیدن آن است، زیرا بسیار مشکل است، نیاز به کسی دارد که این چسب را از پروفایل کاهش دهد، به خصوص زمان مصرف وجود دارد مشکل این است که انواع امکانات، بزرگترین احتمال این است که محصولات پلاگین Wrap با فشار پلاستیک را برآورده نمی کند، که بیش از حد چسبنده است، که در نتیجه محصولات Plug Wrap در سلب کردن، تنش خارجی بزرگتر از نیروی منفی و در مشخصات باقی می ماند. اگر کاربر این مشکل را ظاهر می کند، می توانید از یک پارچه پاک که در یک الکل کوچک قرار گرفته است، چسب باقی مانده حساس به طور مرتب پاک شود، تا زمانی که پلاستیکی حساس WI باشد Ped پاک، اما نیاز به توجه به زمان در پاک کردن بیش از حد نیروی، و یا ممکن است بر مشخصات پایان محصول تاثیر می گذارد.

مشکل 2: اگر چه محصول Plug Wrap را می توان به طور موثر پوشانده، اما سطح پروفایل در مورد عملکرد Plug Wrap باقی می ماند، مشکل در برخی از محصولات درجه یک Plug Wrap اغلب ظاهر می شود، به این دلیل که پلاگین پلاگین و حفاظت از ترکیبی از پروفیل زمان، در مورد آفتاب آفتاب و سایر محیط های مناسب، و وقوع ترکیبی از این ترکیب فعلی هیچ راه حلی برای جلوگیری از آن وجود ندارد، زیرا بازتولید منظم قانون برای پیدا کردن نیست، بنابراین در حال حاضر این هیچ راهی برای جلوگیری از مشکل وجود دارد!

سوال 3: بسته بندی پلاگین و محصولات محافظت شده بین قلم، در حمل و نقل و استفاده از فرآیند سقوط کردن پدیده دلایل این مشکل با مخالف از مشکل نیست، بزرگترین احتمال این است که محصولات پلاگین wrap تولید استفاده از ویسکوزیته چسب کافی نیست؛ احتمال وجود دارد که کاربر در قالب زمانی که دستگاه فشار استفاده شده توسط فشار کافی نیست، یا سطح تمیز تمیز، گرد و غبار، رنگ و غیره، و غیره، تاثیر نمی گذارد اثر رب! اگر این مشکل به دلایل رخ دهد، داروهای مناسب، پلاستیک حساس را جایگزین، فشار فیلم را افزایش می دهد، یا در هنگام فیلم توجه به سطح نمایه تمیز کردن موثر، برای جلوگیری از ظهور چنین مشکلات.

سوال 4: بسته شدن پلاگین در استفاده از یک دوره زمانی بعد از وسط یک عملکرد خوب، اما دو انتهای بال، دلیل اصلی این پدیده، پلاگین در بسته بندی با حفاظت از خمیر در روند است ، درجه تنش، بعدها، در مورد محیط با درجه حرارت بالا، یک پدیده رد شدن غیر ضروری وجود دارد، مشکل در مشتریان جنوبی محصول ظاهر می شود، بنابراین پلاگین در روند تولید باید توجه به تاثیر دما محیط در استفاده از محصول، در روند چسب برای جلوگیری از کشش سطحی ناخواسته.