شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چشم انداز توسعه بازار بسته بندی کاغذ بسته بندی آلومینیوم سیگار بسیار گسترده است
- Jun 23, 2017 -

فویل آلومینیوم سیگار چشم انداز بازار بسته بندی کاغذ بسته بندی بسیار گسترده است
فویل آلومینیوم سیگار، آن فلز با آلومینیوم به طور مستقیم به یک ورق از مواد پرچم داغ است، و اثر مهر و موم گرم خود و اثر خمیر کاغذ فویل خالص نقره مشابه است، همچنین به عنوان فویل نقره ای نادر شناخته شده است. به عنوان بافت آلومینیومی، نرمی و خوب بودن، با نقره و نقره ای سفید، اگر کالاندری پس از فیلم، با سیلیکات سدیم و سایر مواد نصب شده بر روی کاغذ افست ساخته شده از کاغذ فویل آلومینیومی، بلکه برای صنعت چاپ. اما فویل آلومینیوم سیگار خود را آسان به اکسیداسیون و تیره رنگ، اصطکاک، لمس و پس از آن محو خواهد شد، مناسب برای حفظ دراز مدت پوشش کتاب و دیگر مهر و موم داغ است.

این دارو به طور گسترده ای در سیگار، دارو، نوشیدنی، غذا، طبقه عکاسی، نیازهای خانگی و غیره استفاده می شود. فویل آلومینیوم سیگار یک فیلم فلزی نرم است که نه تنها دارای رطوبت، هوادهی، سایه، مقاومت در برابر سایش، عطر، مزایای غیر سمی و بی مزه است، بلکه همچنین به دلیل درخشش ظریف نقره ای آن سفید، رنگ های متنوع را به راحتی پردازش می کند الگوهای و الگوهای و به این ترتیب به نفع مردم آسیب پذیرتر است.

اروپا و ایالات متحده و بسیاری از آبجو با کیفیت بالا بیشتر از استفاده از استاندارد فنجان آلومینیوم سیگار، داخلی 640ml، 630ml، 500ml بطری کاغذ فویل آلومینیوم سیگار شامل 60٪، با کل مصرف آبجو و آبجو بالا پایان 15 ٪، 10٪، انتظار می رود در چند سال آینده، سیگار آلومینیوم فویل کاغذ قیمت تا حدود 20٪ است.

با توسعه سریع اقتصاد چین و صنعت پردازش آلومینیوم، بسته بندی فویل آلومینیوم سیگار تبدیل به یکی از مهمترین نقاط رشد مصرف کننده در بازار فویل سیگار شده است. در حال حاضر، سالانه مصرف سیگار چین، فویل آلومینیومی به 16.13 میلیون تن، تبدیل شده است دوم تنها به ایالات متحده، دومین بزرگترین مصرف کننده کاغذ فویل آلومینیومی در جهان است، اما در مقایسه با کشورهای توسعه یافته، درآمد سرانه در مقایسه با کشورهای توسعه یافته بزرگ است شکاف، به خصوص بسته بندی سیگار، مقدار فویل آلومینیوم نسبتا محدود است، با فضای وسیع برای توسعه.

با توجه به اطلاعات، فویل تهویه مطبوع بزرگترین مصرف کننده محصولات چینی فویل آلومینیوم سیگار است. دومین تنباکو است، به عنوان بزرگترین تولید کننده و مصرف کننده سیگار در جهان، مصرف سالانه چای سیگار تا 35000 تن سیگار، اولین فویل تزئینی است که عمدتا برای عایق، رطوبت و مواد تزئینی استفاده می شود، ساخت و ساز چینی فعلی، صنعت لوازم خانگی، استفاده روزافزون از فویل تزئینی؛ چهارم فویل کابل، عمدتا استفاده از سیلیکات فویل آلومینیوم و حفاظت، به عنوان لایه محافظ کابل. مصرف بالای چهار سیگار کاغذ فویل آلومینیومی به بیش از 70 درصد کل مصرف فویل آلومینیوم سیگار چین تبدیل شده است. علاوه بر بسته بندی سیگار، فویل آلومینیوم سیگار در زمینه های صنعت بسته بندی عبارتند از: آبجو درجه یک با سیگار، جعبه کاغذ فویل آلومینیومی، کیسه های کامپوزیت آلومینیومی و پلاستیکی، جعبه دارویی، فویل آلومینیومی و بسته بندی بسته بندی شکلات.

به نظر می رسد که چشم انداز بازار بسته بندی فویل آلومینیوم سیگار بسیار وسیع است، چرا که مصرف یا کیفیت محصول دارای امکانات زیادی برای توسعه است.