شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
سیگنال فیلم Overwrapping قدرت مهر و موم مهر و موم است که چگونه با آنها برخورد کنید
- Nov 06, 2017 -

سیگارت Overwrapping فیلم حرارتی مهر و موم است که چگونه با آن مقابله نیست
Film Overwrapping Film شفافیت نسبتا بالا است، بسته بندی محصولات کوچک بسته بندی می تواند یک نمایش واضح از محصول باشد، اما همچنین کیفیت کالا را بهبود می بخشد، اما فیلم Overwrapping سیگار نیز دارای قدرت انعطاف پذیری زیاد است. تولید کنندگان سی ان سی تولید فیلم به شما می گویند چگونه می توانید مقابله کنید با.
اول، فشار آب بندی حرارت. می خواهم اطمینان حاصل شود که مقاومت در برابر حرارت از فیلم Overeating سیگار، و سپس اطمینان حاصل شود که فشار در روند حرارت دادن حرارت، فشار حرارت رساندن به متوسط، فشار نامنظم بخش های حرارتی حباب را تشکیل می دهند.
دوم، زمان حرارت پخت. زمان هوای گرم با سرعت، دما همان دمای حرارتی تعیین می شود، دیگر مدت زمان پخت گرما، لایه گرما بسته بندی سخت تر می شود، اما چروک های بیش از حد طول خواهد کشید.
سوم، درجه حرارت آب بندی. تولید کنندگان فیلم به شما می گویند که درجه حرارت فیلم Overwrapping سیگار نیز بسیار تاثیر گذار است، توصیه می شود دمای آن را به دمای نیمه ذوب فیلم سیگارت بر روی آن قرار دهید، فیلم Overwrapping Cigar را ذوب می کند.
ما در مورد قدرت مهر و موم شده حرارت مواجه نیست کافی است، شما می توانید اقدامات فوق فوق العاده، من اعتقاد دارم که ما می تواند به شما کمک کند، ما تولید کنندگان سی ان سی فیلم Overwrapping، خوش آمدید برای خرید فیلم Overeating سیگار.
سی ان سی فیلم Overwrapping می تواند کالاهای را بسته بندی کند، بسته بندی کالاها می تواند بسته را پایدار تر کند، دقیقا به این دلیل فیلم Overwrapping سیگار به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، مانند سخت افزار، مصالح ساختمانی و سایر صنایع می تواند در ذخیره سازی سیگار استفاده شود فیلم Overwrapping چه چیزی باید به آن توجه کنم؟ تولید کنندگان فیلم به شما هشدار می دهند.
1، در ذخیره فیلم Overeating Film، برای جلوگیری از خورشید، باران، و از فیلم Overwrapping سیگار استفاده نکنید، پیشنهاد می کنید فیلم Overwrapping سیگار را رول و ذخیره کنید، یا اینکه بعد از فیلم Overwrapping سیگار استفاده شود.
2، Overwrap سیگار تولید کنندگان فیلم معتقدند که شما باید رول فیلم Overwrapping سیگار را ذخیره کنید، فیلم Overwrapping Cigar را نزنید و دمای ذخیره سی ان سی را نمی توان بیش از حد زیاد یا خیلی کم باشد.
3 همچنین فیلم سیگار را نیز ذخیره می کنیم زیرا از آن استفاده نمی شود، اما اگر مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار نگیرد، توصیه می شود فیلم بسته بندی فیلم سیگار را یک بار در یک لحظه تکان دهید تا از چسباندن فیلم سیگار خارج شوید.
سیلیکات Overwrap قابل استفاده در فیلم، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر خوردگی، فوق العاده ضد آب، مناسب برای صادرات، کاغذ، فلز، مواد شیمیایی پلاستیک، مصالح ساختمانی، صنعت بسته بندی مواد غذایی. امروز برای معرفی مزایای فیلم Overeating سیگار:
1، فیلم Overeating سیگار اقتباس شده برای بسته بندی انواع اشکال کالا، می تواند نزدیک به کالا، با شفافیت، ظاهر زیبا، تمیز و زیبا، ظاهر جذاب محصول را افزایش می دهد.
2، بسته بندی محصولات با بسته بندی فیلم های سیگار با بهداشت خوب، تمیز کردن، آب بندی و بسته بندی در همان زمان گرد و غبار و رطوبت.
3، سی دی فیلم Overwrapping با مقاومت در برابر ضربه، مقاومت در برابر ضربه و عملکرد حفاظت خوب، بسته بندی محصولات با تنگی و ثابت، قطعات کوچک در وسط بسته نخواهد بود.
4، فیلم Overwrapping سیگار را نیز می توان برای جایگزینی انواع کارتن ها استفاده کرد، نه صرفه جویی در هزینه های بسته بندی، بلکه هماهنگ با روند بسته بندی.
فیلم Overwrapping سیگار یک جایگزین کوچک سینمایی است که عمدتا برای قوانین بسته بندی و شکل نامنظم محصول، شفافیت بالا، براق بودن، به وضوح می تواند ظاهر محصول را نشان دهد، احساس حس ها را بهبود می بخشد، منعکس کننده درجه بالا، به طور گسترده ای مورد استقبال قرار گرفت امروز در مورد فرایند تولید فیلم Overeating سیگار با شما صحبت می کنیم:
فیلم Overwrap سیگار یک پلی اتیلن با چگالی خطی و پلی پروپیلن (TPP، PPC) به عنوان مواد خام اصلی است، اضافه کردن مواد افزودنی لازم، فرایند ریخته گری ضربه Coextrusion از. اصلی این است که استفاده از فرآیند حباب دوبعدی، که در سطح بین المللی به نام صنایع دستی Prandy شناخته می شود، اکستروژن ذوب خام از طریق اکسترودرهای مختلف، از طریق ذره ویژه طراحی شده، تشکیل تصویر اولیه پس از خنک کننده سریع، و سپس پس از حرارت دادن دو محصول کشش بادی.