شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نحوه شناسایی کیفیت نوار رنگی سیگار کشیدن
- Oct 12, 2017 -


همه ما می دانیم که روش شناسایی شفاف سیگنال Tear Tape نسبتا ساده است، فقط به شفافیت نوار ضخامت سیگار، ضخامت و برخی دیگر ظاهر می تواند کیفیت نوار سیگار Tear Crystal را مشخص کند. اما رنگ نوار سیگار سیگار به علت مواد و رنگ بر روی روش قضاوت سیگار Tear Tape تاثیر می گذارد، بنابراین در این زمان ما با توجه به ماده سی تی سی نوار Tear به موقعیت دوباره، با توجه به طبیعت برای تشخیص کیفیت رنگ سیگار Tear نوار.
روش های قضاوت: 1. چسب رنگی در بازار رنگ های رایج رنگ زرد، خاك، سبز و آبی هستند Cigarette Tear Tape، قضاوت در مورد کیفیت زمانی كه ما می توانیم سیب سی تی اسكن را خرج كنیم، و سپس به سرعت باز می شود، شما می توانید از طرف پلاستیك كشیدن خاموش، می توانید خلوص و شفافیت فیلم اصلی را ببینید. به طوری که ما می توانیم خلوص و شفافیت فیلم اصلی نوار Tear Tie را تعیین کنیم و سپس کیفیت آن را با ضخامت چسب مشخص کنیم. 2. با قضاوت اینکه ما به میزان شفافیت چسب نگاه می کنیم، اگر چسب کشیده یا باز نمی شود، زمانی که نقطه مانند، ناهموار، سپس آن را نشان می دهد بسیاری از ناخالصی ها در چسب، سیگار Tear نوار بدون انسجام، بنابراین کیفیت نوار Tear Tigger غیر قابل اعتماد است. به دنبال رطوبت بیش از حد در چسب، بی ثباتی است، این نوار سیگار Tear در ابتدا چسبنده کاهش یافته است بسیار قدرتمند، احساس می تواند حل شود.
نوار سیگار Tear در استفاده روزمره استفاده می شود، اما سیگارت Tear نوار از بستر و چسب ساخته شده است، و چسبندگی قوی است. بنابراین در بسیاری از زمان ما حذف سیگار Tear نوار کشف سیگار Tear نوار وجود دارد یک چسب بسیار چسبنده، تاثیر ظاهر اقلام و استفاده از بسیار ناراحت کننده است.
البته شما می توانید از الکل برای حذف چسب استفاده کنید، البته لازم است که محل چسبنده ای باشد که سینک سایز آن نسبتا صاف است، در غیر این صورت سطح خشن باید ما را از الکل بیشتر استفاده کند. ما نیاز به استفاده از یک پارچه نرم بخریم برخی از الکل، و سپس بارها و بارها سطح را با چسب بر روی آن پاک کنید.
2. شما می توانید با اضافه کردن روغن خوب روغن به چسب، در برخی از اجسام در سطح استفاده از روغن باد خوب، و پس از آن با پاک کردن پارچه نرم می توانید چسب را حذف کنید. در استفاده از زمان ما باید توجه داشته باشیم که میزان چرخه سیگار Tear Tape، اگر چسب خشك بسیار خشک باشد، ابتدا از آب برای خیس كردن، نرم كردن استفاده كنیم و سپس تمام مواد مورد نیاز برای خلاص شدن از شر استفاده كنیم از.
3. استفاده از بنزین می تواند چسب را نیز حذف کند، یک پارچه نرم را پیدا کند، و سپس یک پارچه نرم را بر روی نرم بریزید، در حالی که در استفاده باید توجه به برخی موارد و واکنش های بنزین، این موارد نمی تواند از گازوئیل علاوه بر چسب.
در بالا این است که بقایای روش را حذف کنید، امیدوار باشید که نوار سیگار را به شما کمک کند.
نوار Tear Tear یک ابزار بسیار رایج در زندگی ما است و به طور گسترده ای در بسیاری از صنایع استفاده می شود. بیایید نگاه دقیقتری به استفاده از Cigarette Tear Tape در زندگی ما داشته باشیم.
اول از همه، در زمستان، بسیاری از ما کت پشم را می پوشند، اما بعضی موها اغلب چسبنده به مو یا پیلینگ می شوند. مو در مو به تمیز کردن بسیار دشوار است، اما بسیار راحت است که با کلمات نوار سیگار کشف کنید. فقط یک نوار سیگار کشیدن را بردارید و به لباس هایتان بچسبید.
هر زمان که جشنواره بهار ما عمل جراحی را انجام می دهد، قبل از استفاده از رب، اما پس از حذف، استفاده آسان نیست، بنابراین در حال حاضر مردم شروع به استفاده از اتصال نوار Tear Tape.
در زندگی ما به برق باز نیست، اما سیم می تواند پیری، اگر در این زمان بدون عایق سیگار Tear نوار برای درمان نگهداری، پس از آن وجود خواهد داشت عواقب نامطلوب. علاوه بر زندگی، یادگیری ما اغلب استفاده می شود، از قبیل کتاب زمانی که اشک، ما می توانیم شستشو نوار سیگار تار را انتخاب کنید، خواندن را تاخیر نمی کند. و گاهی اوقات کلمات اشتباه را بنویسید، ما همچنین می توانیم Cigarette Tear Tape را برای پاک کردن کلمه انتخاب کنیم، در واقع، تا زمانی که ما به طور جدی آن را مشاهده کنیم، Cigarette Tear Tape را پیدا خواهید کرد، چه در زندگی و چه در یادگیری، بسیار مفید است.