شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه طول عمر نوار سیگار را اندازه گیری کنیم؟
- Aug 11, 2017 -

چطور می توان دوام سیگار کشیدن نوار را اندازه گیری کرد؟
سیگار Tear Tape زندگی روزمره ما، تولید ابزار، تمام جنبه های زندگی در همه مناطق نیاز به استفاده از یک محصول مشترک، و سپس چگونه برای تعیین دوام سیگار Tear نوار آن؟
1، مشکل دوام نوار چسب، مورد نیاز برای آن درجه حرارت ضد درجه حرارت بالا، ضد سرما، مقاومت در برابر نور، ضد آب، عایق ضد الکتریسیته و مقاومت در برابر آب و هوا. این الزامات با توجه به استفاده از نوار سیگارت Tear در مکان های مختلف متفاوت است. در اینجا برای بحث در مورد انواع مختلف از سیگار Tear نوار پیری مشکل.
2، تولید تولید کننده سیلیکا Tear نوار سیگار Tear نوار پیری مشترک می تواند تحت تاثیر شرایط خارجی فیزیکی، عملکرد سیگنال Tear نوار برای کاهش عملکرد تغییر در روند، مانند ظهور چنین مشکلات شامل مواد شیمیایی، فیزیکی و علت مواد خود را، به طور کلی، پیری سی تی سی نوار سریعتر از پیری داخلی است.
3، جایی که تأثیر فیزیکی این است که تحت تاثیر شرایط نور و گرما، چسبندگی سطح سایه سیگنال نوار کاهش می یابد، در معرض سرعت هوا سریع تر خواهد بود، و رطوبت و گرما تاثیر پایدار بر دوام دارد مشکلات سیگار کشیدن نوار.
در بسته بندی، هر تولید کننده باید یک استاندارد بسیار خوب داشته باشد که بتواند به طور مستقیم نگرش شما را ببیند، به طوری که بسته بندی را خریداری کنید. کیفیت سیگار Tear Tape باید دقیق باشد، ما تولید کنندگان بسته بندی Cigarette Tear Tape Market Optional هستند. بزرگترین و گران قیمت ترین، بیشتر دوام، دوم، گران قیمت باید کیفیت بیشتری داشته باشد، تا زمانی که آزمایشی می تواند چند بار به دانستن کیفیت آن خوب یا بد است!
تولیدکنندگان سیب سی تی اسم دارای کیفیت تولیدی دقیق برای محصولات هستند و نوار سیگار را می توان برای مهر و موم ثابت و حفاظت از انواع محصولات استفاده کرد.
ما داریم نوع نوار سیگارت Tear، مشخصات، با توجه به نیازها و شرایط خاص، انتخاب مناسب است. در استفاده از Tire Tape نوار، سیلیکا نوار Tear Tape یا خزش ایجاد کنید، برای حفظ غلتک، انعطاف پذیری غلتکی عمودی، تنش به متوسط. باید در نوار خزانه داری ذخیره شود، برای جلوگیری از خورشید، باران؛ تماس با حلال های آلی اسید و قلیایی ممنوع است تا پاک و خشک شود نوار سی تی سی باید در حجم قرار داده شود، نه براق، زمان ذخیره سازی باید یک بار در یک چهارم تکرار شود.
همچنین نیاز به توجه به مجاز نیست به انواع مختلف، مدل های مختلف مشخصات، قدرت، تعداد پارچه سیب سیگار Tear اتصال متصل به استفاده از.
نوار سیگار سیلیس یک چسب مخصوص برای روبان ساخته شده از بستر است، به شرح زیر تولید می شود تولید کنندگان تی شرت سیگار به ما در مورد ویژگی های خود را به ما بگویید:
اول، آن را از تبخیر حلال و زمان خشک شدن مورد نیاز در عمل ژل ساختاری برطرف می کند، که محیط کار را بهبود می بخشد. دوم، آسان ساختن کار، می تواند کارایی تولید و زیبایی شناسی محصول را تا حد زیادی بهبود بخشد. سوم، زمان زیادی برای فشار دادن برای رسیدن به اثر باندینگ. چهارم، پس از سلب کردن مواد چسبنده را آلوده نمی کند، در زمان اشتباه می تواند دوباره اصلاح شود، و می تواند استفاده تکرار شود. پنجم، انعطاف پذیر، آسان برای شکستن، غیر سمی، بی بو، بی مزه، مناسب برای بسته بندی مواد غذایی.
نوار سیگارت Tear یک نوع خاصی از نوار سیگار کش، یک چسب مخصوص (چسب حساس به فشار) بر روی نوار ساخته شده از بستر است. با چسب حساس به فشار، بستر، آغازگر، پشت ترکیب ترکیب عامل درمان. چسب حساس به فشار، مهمترین جزء نوار سیگار است. نقش آن این است که نوار Cyrette Tear با خواص چسبندگی حساس به فشار. به عنوان پارچه اساسی اصلی، فیلم پلاستیکی، کاغذ و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. چسب پایه این است که باعث افزایش قدرت چسبندگی چسب و بستر حساس به فشار شود. هنگام استفاده، به آرامی نوار چسب را فشار دهید تا به سطح مواد چسبنده پیوند داشته باشید.