شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونگی جلوگیری از ظهور سینه شکسته سیگار کشیدن
- Nov 06, 2017 -

چگونه برای جلوگیری از وقوع سقوط سیگار Tear نوار
تولید طیف گسترده ای از محصولات Cigaret Tear Tapes، Cigarette Tear Tape به عنوان یک ارتباط نزدیک با زندگی ما، اغلب در طول استفاده از شکسته شدن، و سپس، چگونه این رخداد را کاهش می دهد.
ابتدا هنگامی که نوار سیگار را دریافت می کنید، لطفا دقت کنید که از چاقوی مستقیما از وسط استفاده نکنید، از هر دو طرف باز، چاقو نمی تواند بیش از حد عمیق باشد، ضخامت جعبه مقوا بسیار نازک است تحت چاقو بیش از حد سخت است، آن را به بالا برش تماس با نوار سیگارت Tear، که کمی بیش از زخم، کل رول برداشت، کشیدن، بنابراین لطفا پس از باز کردن، مراقب باشید به نوک و یا قطعات تیز نوار سیگار کشیدن برای جلوگیری از تماس. دوم، در طول فرایند استفاده از نوار سیگار کش، کلوئید را نمی توان با اشیاء تیز لمس کرد. نوار کششی سیگار نسبتا شکننده است، به طوری که باعث ایجاد هیچ آسیب شود.
علاوه بر این، استفاده از نوار Tear Cigar یک قانون وجود دارد، به این معنی اگر ما متوجه شویم که در طول نوار سیگارت Tear از یک مکان قطع شده است، ممکن است نوار Tear Tear آسیب دیده باشد.
نوار شفاف سیگار از نوار چسب و فیلم ساخته شده است، چقدر چسب یا چسب افزودنی طعم وجود دارد، آن را یک سم بسیار کوچک است، اما به طور کلی تاثیر نمی گذارد کاربر، بسیاری در تولید بدون ماسک، برخی از مردم از نوار بین دندان ها استفاده کنید، از مسمومیت های هرگز شنیده اید.
بنابراين، بوی كاغذ با كيفيت شفاف Cigarette Tear نوار تقريبا ناچيز است، بدن انسان صدمه اي ندارد؛ به طور کلی ما باید نگاه کنیم که استفاده از نوار سیگار کشیدن، جعبه سیگار Tear Tape هیچ علامت ROHS وجود ندارد، اما در حال حاضر اساسا حفاظت از محیط زیست، فقط تولید کنندگان سیگار Tear Tape شفاف برای کاهش هزینه با چسب های با کیفیت پایین تولید شده در بوی، اگر این یک نوار Tear Cigar ویژه است، طبیعی سمی نیست.
برای سیگنال Tear Tape، بستر مورد استفاده EVA یا پلی اتیلن فوم است و سپس در یک یا دو طرف با یک چسب حساس به فشار بر اساس حلال پوشش داده می شود و سپس از کاغذ آزاد دوباره ساخته می شود.
اول از همه، نوار سیگارت Tear دارای مهر و موم خوب است، برای جلوگیری از انتشار گاز و اتمیزه کردن، و سطح آن مرطوب عالی، اتصال آسان، آسان برای ساخت، آسان برای برش می میرند. دوم، آن را تغییر شکل ضد فشرده سازی، برای اطمینان از دراز مدت حفاظت از شوک لوازم جانبی. سوم، آن نیز دارای بازدارنده شعله، مواد سمی مضر را شامل نمی شود، باقی نمی ماند، تجهیزات را آلوده نمی کند، فلز خوردگی نیست. علاوه بر این، نوار سیگار را می توان در انواع محدوده دما استفاده کرد، از منهای 40 درجه سانتیگراد تا 90 درجه استفاده می شود.
ما برای استفاده از سیگنال Tear Tape برای یک دوره زمانی متوجه خواهیم شد که برخی از نوارهای سیگارت Tear هنوز دارای ویسکوزیته خوب هستند و برخی از سیگارت Tear Tape به سرعت در حال پیر شدن است. بدیهی است که همان حجم سیب سیگار کشیدن، چرا زندگی علائم مختلف رخ می دهد؟ این ناشی از محیط خارجی است. دلایل که معمولا منجر به پیری نوار سم سیگار می شود عبارتند از:
1. اکسیژن، اکسیژن در فعالیت هوا نسبتا بزرگ است، در مورد اکسیژن بیش از حد می تواند به راحتی منجر به اکسیداسیون سریع سیگار Tear نوار.
2. UV: خورشید درجه حرارت نسبتا بالا است، به سرعت مواد چسبندگی را شکستن، علاوه بر تولید خاص خود را از نوار Cigaret Tear Tang، هر نوار سایه سیگار در معرض تابش خورشید برای مدت زمان طولانی به تدریج ویسکوزیته را از دست می دهد، در نتیجه در پیری سیب سیگار کشیدن.
3. رطوبت: هنگامی که درجه رطوبت در هوا نیز بر طول عمر نوار سایه سیگار تاثیر می گذارد، بسیاری از آب و برق نوار سیگار کشیدن در تولید دارای ضد آب است.
4. عامل سفید کننده، که جزء اصلی اکسید کلسیم است که شامل کلسیم و ترکیبات آلی می تواند واکنش های شیمیایی ایجاد کند؛
5. پلاستیسایزرها که عملکرد اصلی آنها پلاستیسیته کردن است، محصولات پلاستیکی اغلب شامل پلاستیک ها هستند، به عنوان تغییرات زمانی، مواد خود را شامل بیشتر و بیشتر پلاستیسایزر، و در نتیجه پیری نوار سیگار.