شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
معرفی تولید کاغذ فویل آلومینیوم سیگار
- Jun 02, 2017 -

کاغذ فویل آلومینیوم سیگار برای ایجاد تصویر شرکت، ارزش برند را افزایش می دهد، اما همچنین برای نیازهای امنیتی، شرکت های صنایع سیگار برای اطمینان از کیفیت سیگار در همان زمان، توجه بیشتر و بیشتر به پوشش بسته بندی سیگار - آلومینیوم توسعه و استفاده از فویل، چاپ شده بر روی گرافیک خود، از آنجا که سیگار ساخته شده از فویل آلومینیوم به تصاویر، رنگی، ضد رطوبت ضد جعل و تقسیم و همچنین دوره توسعه جدید است.

سیگار آلومینیوم کاغذ فویل در حال حاضر تولید سیگارهای چاپی تولید شده از فویل آلومینیومی در صنعت سی ان سی، یک ویژگی مشترک است، به طوریکه بدون توجه به مثبت یا منفی آن بیشتر چاپ شده با پینیین چینی، چینی یا نسخه چاپی انگلیسی یا نسخه کامل نام کارخانه، همچنین با لوگوی شرکت چاپ می شود. اگر به طور خاص برای نام تجاری کاغذ مخصوص فویل آلومینیومی نه تنها با نام، بلکه با نام تجاری و الگوهای دکوراسیون چاپ شده است.

به طور خاص، می توان آن را به مقوله های زیر تقسیم کرد. یکی در بالای فویل آلومینیومی چاپ شده در قسمت جلو یا نام و آرم شرکت است. مانند کارخانه سیگوان Bengbu تولید سیگار، فویل آلومینیوم چاپ شده توسط calligrapher معروف Zhang Kai Fan نام "کارخانه سيگار Bengbu" و علامت انگلیسی "FACTORY BENIBA CIARETTE" نامگذاری شد؛ کارخانه سیات Huaiyin تولید سیگار، فویل آلومینیومی چاپ شده با "کارخانه سیاتا Huaiyin"، "HUAIYIN" کلمات و آرم شرکت. یکی در فویل آلومینیومی در جلو و عقب چاپ شده با نسخه کامل از چینی، پینیین یا نام انگلیسی، و برخی نیز با لوگوی شرکت چاپ شده است. مانند کارخانه سیگار Ningbo تولید سیگار، کاغذ فویل آلومینیومی چاپ شده با نسخه کامل از نام کارخانه الفبای فونتی چینی؛ کارخانه سیگن کونمین تولید سیگار، کاغذ فویل آلومینیومی چاپ شده با نسخه کامل نام انگلیسی؛ کارخانه سیگار یوسی تولید سیگار، فویل آلومینیوم چاپ شده در لوگوی Group Hongta Group و نام انگلیسی؛ Yizhong Tobacco (Group) Co.، Ltd. کارخانه سیگار تولید سیگار، فویل آلومینیوم با نسخه کامل لوگو گروه و نام چینی چاپ شده است.

کاغذ فویل آلومینیومی سیگار یکی برای یک نام تجاری خاص از فویل آلومینیوم طراحی شده است که با سمت مثبت یا منفی فویل آلومینیومی چاپ شده با نام کامل و نام تجاری و لوگوی لوگو برند مشخص شده است. مانند کارخانه سیگار لانگین "هفت گرگ" سیگار، فویل آلومینیومی چاپ شده در پشت نسخه کامل از "هفت گرگ" علامت تجاری؛ کارخانه سیگار Chuxiong "مهمان" سیگار، فویل آلومینیومی چاپ شده در پشت نسخه کامل "Hongta Group Chuxiong کارخانه سیگار تولید مهمان" نامه و علامت تجاری خود را؛ سیگارهای نینبو سیگاری "قرمز عقاب"، کاغذ فویل آلومینیومی چاپ شده با نسخه کامل نام کارخانه الفبای آوایی چینی، نشانگر معکوس "DAHONGYING" چینی پینیین و علامت تجاری است. همچنین یک متن چاپ شده از سیگار ساخته شده از فویل آلومینیومی مانند ریخته گری سیگار کارخانه 88 "رودخانه سرخ" و ریز 99 "Red River" سیگار، فویل آلومینیومی در طرف مقابل از نسخه کامل "قرمز سیگارهای رودخانه ای با آتش سوزی "متن تبلیغاتی