شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
معرفی شاخص کیفیت و روش تشخیص فیلم Overeating سیگار
- Aug 02, 2017 -

معرفی شاخص کنترل کیفیت و روش تشخیص فیلم Overeating سیگار
سی ان سی فیلم به دلیل مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و خواص نوری، دامنه حرارتی گسترده و مقاومت بالا حرارت، انعطاف پذیری حرارت، سفتی خوب و بسیاری از مزایای دیگر برای تبدیل شدن به ماده ترجیحی برای بسته بندی سیگار، و اندازه گیری عملکرد Overwrapping سیگار فیلم مقیاس خوب یا بد مهم، فیلم دود از شاخص های آزمون است.
ضخامت فیلم ضخامت فیلم بر اساس آزمایش آزمایشگاهی فیلم Overwrapping Film است. ضخامت عضلانی نه تنها بر روی استحکام کششی در سراسر فیلم دود، مانع و غیره تاثیر می گذارد و پس از پردازش فیلم دخانیات تاثیر می گذارد. فیلم دود ضخیم تر از عملکرد بهتر و بسیار بالایی از عملکرد، بسته از ظاهر ظاهر حس خوب بسته دود، اما هزینه های بالا است. برای پیدا کردن تعادل کنترل شما نیاز به استفاده از ضخامت سنج با دقت بالا، نور آبی رنگ Labtyink CHY-C2 دقت تا ضخامت 0.1mm آزمایشگاه ضخامت سنج است. برای تست ضخامت، مهم است که توجه داشته باشید مهم است که کنترل انحراف علاوه بر اندازه گیری عمق و عمق ضخامت افقی، و عموما آن را در حدود 3٪ کنترل کنید، در حالی که ضخامت لبه بسته شدن سیگیت را نیز تشخیص دهید.
به طور خلاصه، تست فیلم Overwrapping سیگنال بیشتر، آزمون باید مطابق با استانداردها انجام شود، هیچ استاندارد و همچنین شرایط تست یکپارچه وجود ندارد، به طوری که داده ها قابل مقایسه هستند.
فیلم Overwrap فیلم بسیار مهم مواد بسته بندی انعطاف پذیر، بی رنگ، بی بو، بی مزه، غیر سمی است، دارای استحکام کششی بالا، ضربه، استحکام، سختی و شفافیت خوب است. انرژی سطح BPP حرارت سطح فیلم پایین، چسب یا چاپ قبل از نیاز به درمان قرآن است. پس از درمان قرن، فیلم Overwrapping سیگار دارای سازگاری خوب چاپ است، می تواند چاپ رنگی و ظاهر زیبا از اثر است، که اغلب به عنوان مواد کامپوزیت سیلیکات Overwrap مواد فیلم استفاده می شود.
تولید فیلم Overwrapping سیگار اولین مولکول پلی پروپیلن مولکول بالا از طریق سر طولانی ساخته شده از ورق یا ضخامت فیلم است و سپس در یک دستگاه کشش اختصاصی با یک درجه حرارت خاص و سرعت در همان زمان یا امتیازات مراحل جهت عمودی (طولی، عرضی)، و تحت درمان مناسب یا خنک کننده یا گرما یا پردازش ویژه (مانند قرن، پوشش، و غیره) ساخته شده از فیلم Overwrapping سیگار.
به منظور به دست آوردن عملکرد کلی بهتر، در فرآیند تولید معمولا یک روش ترکیبی چند لایه تولید است. BOPP را می توان با انواع مواد مختلف برای پاسخگویی به نیازهای برنامه خاص ترکیب کرد. مانند BOPP می تواند LDPE (CPP)، PE، PT، PO، PVA و کامپوزیت دیگر درجه حرارت بالا، رطوبت، درجه حرارت شفاف، بالا، دمای پایین، مقاومت در برابر پخت و پز و مقاومت روغن باشد، می توان از فیلم ترکیبی مختلف استفاده کرد غذای چرب، غذا، غذای خشک، غذای غوطه ور، انواع غذاهای پخته شده پخته شده، گلوتامات سدیم، پنکیک، کیک برنج و سایر بسته بندی ها.
ضریب اصطکاک اندازه گیری ویژگی های لغزش فیلم Overeating سیگار است. ضریب اصطکاک مناسب برای عمل بسته بندی سیگار مهم است. فیلم Overwrapping سیگار نیاز به یک لغزش حرارتی خوب برای دیدار با سرعت بالا (400 بسته / باران ~ 600 بسته / باران) لغزش، به طوری که خط بسته بندی می تواند به سرعت کامل پر از تولید تاثیر نمی گذارد.
استفاده: عمدتا برای چاپ، کیسه و غیره استفاده می شود.
عملکرد: * تعریف بالا و براق * قدرت عالی مقاومت در برابر حرارت * عملکرد چاپ عالی * عملکرد آنتی استاتیک خوب و عملکرد صاف.
ضخامت معمول: 20،25،30،40،45μm
Tolerance ضخامت: ± 3٪ (ضخامت β-ray)
اگر چه چشم انسان بهترین ابزار برای ارزیابی خواص اپتیکی فیلم های Overlaying سیگار است، به اندازه کافی تنها به کنترل بصری وابسته نیست، زیرا شرایط نور، حالت مشاهده کننده و کنترل کمی می تواند تاثیر داشته باشد. به منظور دستیابی به اطمینان کیفی قابل اطمینان، نیاز به استفاده از پارامترهای قابل اندازه گیری قابل اندازه گیری برای اندازه گیری ظاهر، براق بودن و رنگ آمیزی، عملکرد نوری سیگنال نورد سیگنال از دو شاخص مهم است.