شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
صنایع پلاستیکی پتانسيل بالقوه بالقوهای برای توسعه دارد واضح است
- Aug 02, 2017 -

صنعت پلاگین بسته بندی دارای پتانسیل بالایی برای روند توسعه آشکار است
در سال های اخیر، در صنعت پلاگین پلاگین، Plug Wrap توسعه پتانسیل بزرگترین و سریع ترین، و در حال حاضر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرد در تنباکو، مواد غذایی، پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، الکترونیک، اسباب بازی، محصولات آرایش و زندگی مردم مناطق نزدیک ، و با افزایش جمعیت، تقاضا نیز گسترش بی نهایت است. می توان دید که پس از انعطاف پلاگین، عناصر بیشتری برای زیبایی آن وجود خواهد داشت، مانند جعبه پلاگین گل، جعبه پلاگین رنگ و غیره، به این ترتیب این کلمات تازه و چیزهای جدید تازه می شوند.
در زندگی روزمره امروز، توسعه بسیاری از صنایع، هر منطقه از گسترش با پیشرفت جامعه خواهد بود، جمعیت افزایش در تقاضا برای پلاگین Wrap خواهد شد بیشتر و بیشتر، بیشتر و بیشتر. اما همچنین در کیفیت، ظاهر، شکل، قیمت، طراحی و جنبه های دیگر بیشتر و بیشتر مهم است. بنابراین صنایع پلاگین Wrap مجبور خواهند شد جامعه را توسعه دهند. پس از آنکه تنها یک شرکت رقابتی قدرتمند Plug Wrap در این جامعه می تواند به منظور رعایت الزامات جامعه، پایبند بماند.
از تقاضای بازار در حال حاضر برای چسباندن پلاگین بسته بندی، بلکه با کشور برای ترویج تقاضای داخلی برای ترویج سیاست مصرف کننده محرک، بازار خرده فروشی داخلی و روند فروش به یک روند صعودی واضح خواهد رسید؛ گفته می شود که چند سال آینده بازار بزرگ.
سرمایه گذاران بسیاری در این زمینه آمادگی دارند، اما اگر قدرت و تجربه کافی نداشته باشیم، با کیفیت زندگی مردم کشور به منظور افزایش تعقیب مردم برای دستیابی به کیفیت، دسترسی نوری فقط پس از بازار اجتماعی خارج از بازار
صنعت پلاگین Wrap همراه با بازسازی صنعتی خواهد شد بیشتر در کاهش مصرف محصول، بهینه سازی ساختاری، بهبود تنوع، بهبود کیفیت و رقابت از افزایش منعکس خواهد شد. در راستای ارتقاء مصرف کنندگان، پیشرفت تکنولوژیکی و توسعه پایدار محصولات، رشد را تسریع خواهند کرد. چین در مواد اولیه خام و کمکی و ماشین آلات و تجهیزات با کیفیت بالا به منظور توجه کافی توجه خواهد کرد.
نوآوری تبدیل به نیروی محرکه برای توسعه Plug Plating پلاستیک شده است. حفظ انقباض گرما BOPP، در عین حال برای حل مسائل حرارتی و فیلم سیگاری مشکل پیچاندن پیچ، حل وسط فیلم و فیلم چسبندگی فیلم، استفاده از فن آوری موقعیت سوراخ برای حل BOPP مشکل گرمایش به طور خلاصه، نوآوری تبدیل به نیروی محرکه برای توسعه Plug Plating پلاستیک شده است.
با سرعت شتاب زندگی، می توان به طور مستقیم برای مایکروویو تغذیه مواد غذایی پلاگین قرار دادن در زمینه توسعه پلاگین از نقاط داغ جدید استفاده می شود. همانطور که فویل آلومینیوم فعلی و برخی از مواد کامپوزیتی پلاستیکی ساخته شده از Plug Wrap ماتقونی، آسان برای بازیابی و نمیتوان برای کمبود مایکروویو مورد استفاده قرار گرفت، در سالهای اخیر طراحی پوشش های مواد SiOx را به عنوان یک جایگزین انجام داد. SiOx یک لایه نازک از اکسید سیلیکون روی PET، PA، PP و دیگر مواد است که نه تنها دارا بودن خواص مانع هستند، بلکه دارای سازگاری محیط زیست عالی نیز هستند. خصوصیات مانع آن تقریبا به رطوبت محیط و تغییرات دما ایمنی دارد. پوشش SiOx دارای مانع بالا، نفوذ پذیری بالا مایکروویو، شفافیت، می تواند برای پردازش مایکروویو از غذا نرم بسته بندی پلاستیکی استفاده می شود، همچنین می توان از نوشیدنی و مواد غذایی پلاستیکی بسته بندی ظروف، چین شروع به اعمال می شود. هزینه پوشش SiOx بالاتر است، تکنولوژی تولید بزرگ در مقیاس کامل نیست، اما به دلیل عملکرد خاص آن، تبدیل به پلاگین مهم مواد بسته بندی این قرن می شود.