شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
راه حل فشرده سازی سیگنال را تحلیل می کند برخی از راه حل ها برای مشکل حفاظت از محیط زیست
- Sep 12, 2017 -راه حل انعطاف پذیری سیگنال است. برخی از راه حل های مربوط به حفاظت از محیط زیست را فیلم می اندازد

با توسعه سریع محصولات پلاستیکی در چین، حفاظت از محیط زیست محصولات پلاستیکی به بحث در مورد ویژگی های انسانی تبدیل شده است. به همین دلیل برای فیلم Overlaying سیگار، فیلم و دیگر محصولات پلاستیکی که به وسیله پلاستیک ساخته می شود، تاثیر جدی بر محیط زندگی ما دارد. در اینجا، مدیر فنی فیلم Overeating Film سیگار می خواست با جمعی از دوستان ما صحبت کند که تولید کننده فیلم Overeating Film چگونه چگونگی حل مشکلات کیفیت محیط زیست را بررسی می کند.
ما conghua تولید کننده سی ان سی فیلم Overwrapping به منظور افزایش رقابت در صنعت، سیگار ما conghua فیلم Overwrapping در فرایند تولید مطابق با الزامات بی ضرر، رایگان از آلودگی و حفاظت از محیط زیست، تا زمانی که بازیافت و استفاده از زباله، برای دستیابی به استانداردهای محیطی ملی. بنابراین فیلم فیلم Overglazing سیگار Conghua می تواند حفاظت از محیط زیست واقعی و قیمت پایین آن، کیفیت خوب را انجام دهد، بنابراین سیگار Conghua Overwrapping فیلم استفاده گسترده توسط مردم در تمام حوزه های زندگی است.
1، نوع تجزیه سبک سیگار ویژگی های Overwraping
این نوع از فیلم Overeating سیگار در تولید فرایند تولید به گروه های حساس به نور اضافه شده است و اضافه کردن گروه حساس به نور به هر فاصله دیگر در زنجیره پلیمر می تواند اضافه شود. به همین ترتیب، فیلم Overlaying PECigarette تحت نور مصنوعی امن و پایدار است. اما هنگامی که در معرض نور خورشید قرار می گیرد، زنجیره پلیمری را از بین می برد زیرا انرژی زیادی را جذب می کند و در نهایت پلاستیک را می شکند.
2، کیفیت پلاستیک قابل تجزیه پلاستیک سیگاری
این نوع از ویژگی های Overeating سیگار اضافه کردن برخی از گروه ها در تولید زنجیره پلیمر، ترویج در هوا، و یا در تجزیه زیستی خاک از ویژگی های Overutilization سیگار، به طوری که برای رسیدن به اثر حفاظت از محیط زیست.
1، در تولید فیلم Overeating سیگار در فرآیند، باید Film head را در همان زمان برای جلوگیری از سوزاندن پلاستیک به فیلم تمیز کند.
2. هنگامی که ما یک لوله کاغذی می سازیم، مطمئن شوید که لوله کاغذ در آن است تا از طولانی و کوتاه جلوگیری شود.
3، تولید خوب کیفیت سیگاری Overuating، کار بعدی این است که بسته بندی فیلم بسته بندی سیگار، این زمان باید مراقب باشید که در برخورد، جلوگیری از جلوگیری از سیگنال لبه فیلم شکسته شد.
(4)، از لحاظ زیبایی شناختی، باید چین و چروک را کاهش داده و جلوگیری از سیگار روی سطح فیلم Overwrapping به نظر می رسد خط جمع و جور سفید در وسط.
فیلم Overeating فیلم سی دی بسته بندی های مهر و موم شده اغلب برای تهیه غذای تازه برای حفظ مدت زمان بیشتری استفاده می شود. بسته بندی پلاستیک معمولا حجم نوک را در یک جعبه، با مقدار زیادی سطوح صاف، نگه می دارد که ظرفیت چسب های باز یا سایر تجهیزات را تنگ می کند. علائم تجاری عمومی در استرالیا و نیوزیلند خوشحال هستند که در بسته بندی استفاده می شوند، در حالی که فیلم چسبیده به طور معمول در آمریکای شمالی تبدیل شده است. فیلم سقفی توسط پلی وینیل کلراید اولین فیلم سی ان سی وینیل است که هنوز هم رایج ترین ماده است. پلی اتیلن چگالی پایین یک سهم بازار امن و مطمئن برای استفاده در منزل است. بعضی از دولت ها درباره تاثیر PVC بر محیط زیست نگران هستند که سمی و غیر قابل بازیافت است. با این حال، PVC به عنوان خواص کششی خود، در حال حاضر مقداری غذا و نوشیدنی را در قفسه ارائه می دهد. با این وجود، برخی از کشورها ممنوع استفاده از اسباب بازی های نوزادان PVC و تماس با مواد غذایی هستند.
بسته بندی نوشیدنی های سرد شامل درجه بندی کامل درجه بندی است، نه تنها نیاز به هر عملکرد محصولات بسته بندی مطابق با نیازهای کیفیت، پدیده متامورف، محتوای و همچنین مواد مرتبط مانند فیلم، جوهر چاپ، چسب ترکیبی نیز درخواست بالاتر است. سیگارت فیلم Overwrapping در کشور ما، توسعه تاریخ طولانی نیست، اما نیاز به بسته بندی بسیار سریع است. در حال حاضر بازار برف، ییلی و دیگر مارک های محصولات بسته بندی نوشیدنی سرد یک مثال خوب است. کیفیت سیگار در حال تکمیل است و در حال حاضر نقش عمده ای از بسته بندی، عمدتا به علت دارایی مانع خوب مواد، در عین حال به دلیل مواد نازک فیلم در فرآیند تولید واقعی برای اضافه کردن مقدار مشخصی از CaCO3 و رنگدانه مروارید، که برخی از اثر مروارید، جنس آراسته بسیار قوی است.