شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نقش مقاله سیگار
- Jun 02, 2017 -

مقاله سیگار کشیدن نقش مقاله سیگار، 20 سال پیش، مقاله سیگار تنها در 5000-6000 / دقیقه سیگار ماشین رول بسته بندی شده تنباکو نقش مهمی را، و آن را به نوعی از تنباکو قوی است. از آنجا که اجرای مقررات مربوط به محدودیت های قیر در اروپا، نفوذپذیری و اشتعال پذیری کاغذ سیگار تبدیل به یک شاخص کیفیتی شد. بنابراین، این دو شاخص کیفیت به هسته هر مشخصات فنی سیگار تبدیل شده است. امروزه کاغذ سیگار باید از انواع مختلفی از توابع، مانند ملاقات های مورد نیاز طعم و مزه در همان زمان پر شود، همچنین باید تصویر برند برای ارائه ظاهری ظریف باشد. علاوه بر این، ایالات متحده نیاز به سیگار بدون آتش (بدون آتش)، بدیهی است، این یک نیاز منحصر به فرد است. طراحی سیگار برای آسپیراسیون در نظر گرفته شده و از سیگاری ها رنج می برد. با توجه به آخرین قانون نیویورک، سیگار نمیتواند موارد دیگری را در اتاق مهار کند، پس از آنکه مکش باید بلافاصله خاموش شود. با این حال، اداره آتش نشانی ایالت نیویورک، که مسئول تنظیم استانداردهای آتش نشانی است، هنوز هیچ استانداردهای آزمون و معیارهای واجد شرایط را توسعه نمی دهد. مهلت برای ورود به قانون این قانون است 1 ژانویه 2003 و دوره گذار 180 روز است.

طراحان سیگار برنامه هایی برای کاهش گرایش سیگار دارند. خود فرمول تنباکو و هندسه سیگار تأثیر مهمی بر تمایل سیگار به آتش می گذارد، اما تغییر طراحی سیگار می تواند توجه مصرف کنندگان را جلب کند. بنابراین، صنعت سیگار ترجیح داده می شود بصری غیر قابل تشخیص باشد، سیگنال قابل قبول را تغییر دهد. مقاله سیگار راه حل مناسبی برای پاسخگویی به این پیش نیازها است و راه حلهای کاغذی نیز در همه جنبه ها دخیل هستند.

1، برای از بین بردن تمایل به آتش

مقاله سیگار کشیدن کاغذ سیگنال هوادهی با یک نفوذپذیری هوا پایین (4 تا 10 سی سی) می تواند گرایش اشتعال را به هر سطح مورد نظر کاهش دهد که حاوی مقادیر مختلف احتراق و بازدارنده های شعله است. نقص این روش این است که مقدار گاز دودکش به میزان زیادی افزایش می یابد که باید با تهویه فیلتر بالا جبران شود و هزینه های بالا و ویژگی های بوی سیگار تغییر کند.

Printsolution طیف وسیعی از روش های کنترل گرایش به آتش را فراهم می کند. با انتخاب پهنای باند مناسب، فاصله نوار و مقدار بازدارنده شعله مورد استفاده برای رسیدن به تنظیم خوب است. عطر و طعم افزودنی مورد استفاده برای کنترل نرخ سوزش باید توسط مصرف کنندگان تأیید شود و باید غیر سمی باشد. بارگذاری و هزینه بر برنامه کاربردی در مقیاس وسیع این برنامه تاثیر می گذارد، علاوه بر این، راه حل های فرآیند آنلاین نیز وجود دارد، یعنی هر برنامه ای که روی دستگاه کاغذ استفاده می شود. آزمایش های صنعتی در مقیاس کوچک، امکان استفاده از تجهیزات را تائید کرده و استفاده از سیگار های کاغذی نوردی نشان می دهد که مشخصه ای است که می تواند گرایش به آتش را کنترل کند و می تواند به هر نحو مطلوب بهبود یابد.

صنعت دخانیات اروپا نیز با چالش های جدید مواجه است؛ یعنی از 1 ژانویه 2004، تمام سیگارهایی که در اتحادیه اروپا تولید می شوند و به فروش می رسانند باید با الزامات جدید برای حداکثر مقدار مواد تشکیل دهنده تان: 10mg، نیکوتین: 1mg (قبلا مشخص شده)، C0: 10mg (قبلا مشخص نشده است)؛ تا سال 2007، همه تولید شده در اتحادیه اروپا و صادرات به کشورهای غیر اروپایی، سیگار باید این استانداردهای جدید را برآورده کند. هر سازنده اروپایی سیگنال در حال مطالعه این موضوع است، هر دو در ساخت خطوط تولید مختلف، در طراحی محصول متفاوت هستند، از تغییرات گروه دستور برگ به بهبود ساختار سیگار. استفاده از تهویه فیلتر باعث می شود مقدار مقدار tar به سطح مورد نظر را تنظیم کنید و مقدار c0 را به سطح محدود تنظیم کنید، باید تنظیمات بیشتری از جمله تنظیمات مربوط به مشخصات سیگنال (نفوذپذیری هوا و بهبود احتراق) انجام شود. برنامه های نرم افزاری که شبيه ساز تعامل قطعات مختلف سيگنال مانند ابزارهاي توسعه يافته شرکت های تحقیقاتی wto می توانند به طور قابل توجهی کاهش تعداد آزمایش ها برای کاهش گاز دودکش.

2، و جعلی، سیگارهای رنگارنگ برای مبارزه

سیگار تقلبی، به ویژه در شرق دور، تمایل به گسترش دارد. بعضی از سیگارهای کوچک در خزانه های اولیه اغلب این سیگارات تقلبی را تولید می کنند و در برخی موارد این سیگار تقلبی تقریبا درست و غلط است. این سیگارهای تقلبی برای مقابله با پول جعلی مشکل است. یکی از راه های شناسایی عناوین و شناسایی محصولات واقعی، ساختن علامت ها بر روی اسکناس یا کاغذ سیگار است. از لحاظ فنی، هر محصول می تواند کپی شود، اما علامت گذاری علامت های خاص کپی شده سخت تر است و هزینه های تولید بالاتر است. استفاده از علامت ها، مصرف کنندگان خود می توانند محصولات واقعی و دروغ را تشخیص دهند.

سموم همچنین مشکل تولید کنندگان سیگار را برای سردرد دارند. تولید سیگار، ذخیره سازی و فروش سیگار در دمای بالا و آب و هوای مرطوب، پس از ذخیره سازی برای مدت کوتاهی در قفسه ها، تمایل دارند تا نقاطی روی سطح کاغذ سیگار داشته باشند که به علت انتقال مواد مخدر و عطرها اینها با انتقال مواد تشکیل دهنده تنباکو و طعم دهنده در شکل گیری نقاط قهوه ای و لکه های تیره ایجاد می شود و مصرفکنندگان به اشتباه اعتقاد دارند که سیگارهایی که دارای این رنگ هستند تمیز نیستند یا دود دوم و محصول تازه در نتیجه نیست . راه حل این است که کاغذ سیگار را بصورت آنلاین یا آفلاین با یک لایه از مواد غلطکی پوشانده تا سرعت نفوذ را کاهش دهد. این لکه ها می توانند توسط طیف سنجی کروماتوگرافی گاز / جرم شناخته شوند، زیرا درک طبیعت لکه ها، یک پیش شرط برای طراحی کاغذ سیگار ضد اسمزی است.

3، مشکل دود غلیظ را کاهش دهید

کاغذ نیشکر سیگار تولید گاز دودکش جانبی در خود پیچیده است و هیچ استاندارد اندازه گیری استاندارد برای صنعت دخانیات و مدیریت وجود ندارد و می تواند اندازه گیری یا اندازه گیری شود به عنوان یک بخش قابل توجه از گاز دودکش. در 20 سال گذشته، صنعت سیگار مشتاق حل مشکلات سیاسی و مشکلات عملیاتی سیگنال های گاز سوز کم سمت بوده است. صنعت دخانیات هر کاری را انجام داده است تا بدون سیگار کشیدن بدون سیگار کشیدن محصولات سیگاری را بپردازد. شکل - سیگارهای گاز کم گاز سمت راست برای کاغذ سیگار یک و دو. نتایج تجربی نشان می دهد که ساختار رول دو لایه بهتر از ساختار تک لایه است و بسته بندی ویژه بر اساس نمک منیزیم (همراه با نفوذ پذیری هوا کم و حجم بالا) جزء اصلی مقاله سیگار است برای کاهش جریان جانبی دود. با این حال، در مورد حفظ ویژگی های عطر و طعم مشابه، استفاده از گاز سمت راست گاز طراحی به جای طراحی معمول سیگار هنوز یک معجزه صنعت سیگار است که باید تکمیل شود.