شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
وقتی که نوار سم سیگار در حال استفاده است چه اتفاقی می افتد؟
- Sep 04, 2017 -

علت استراحت هنگام استفاده از نوار سیگار کشیدن چیست؟
اول از همه، نوار سیگار را در خارج از جعبه هنگامی که شما نیاز به توجه به جعبه زمانی که جعبه خارج از سیگنال Tear نوار نمی تواند از ابزار در بخش متوسط ​​باز، زمانی که چاقو نمی تواند استفاده شود بیش از حد عمیق، در غیر این صورت ابزار سقوط نوار سایز آسیب می رساند. و سیگنال Tear نوار در طول استفاده از توجه باید تماس با اشیاء تیز نیست، نوار سیگار Tear شکننده تر است، سعی کنید به آسیب رساندن نیست.
سی تی اسکن نوار یک مورد ضروری در زندگی روزمره ما است، بسیاری از مکان ها نیاز به استفاده، اما ما در تولید کنندگان تی شرت سیگار خریداری، ما باید توجه به آن را متمایز از کیفیت.
دو معیار برای کیفیت چسب استفاده شده در نوار سیگار وجود دارد. یکی از مقدمات اولیه است و دیگری نیروی نگهداری است. این دو به طور معکوس متناسب هستند. در شرایط عادی، ویسکوزیته کمتر از 10 نوار سایه سیگار، پوشش چسب نسبتا کوچک است، به طور کلی تنها حدود 20 میکرون، مانند نوار سیگارت تیزر لوازم التحریر، نوار تبلیغاتی عادی همراه است. و بستن نرمال نوار چسبنده در اوایل چسبندگی بین 15-20، ضخامت این سی تی سی نوار Tear به طور کلی 22-28 میکرون. بیشترین نوار سم سیگار در بازار با ناخالصی مخلوط شده است، به طوری که ضخامت آن افزایش می یابد، برای پوشش ناخالصی، چسب نیز با تونر مخلوط شده است، به طوری شفاف Cigarette Tear نوار ظاهر تخم مرغ زرد، سبز روشن، و این نوار سیگار سیگار به طور کلی کیفیت پایین.
از طریق این جنبه ها، ما باید کیفیت سیگنال Tear Tape را تشخیص دهیم، برای جلوگیری از خرید محصولات پایین تر، در آینده استفاده از این مشکل بوجود می آید.
عمده فروشی سیگار Tear Tape به طور کلی خیلی زیاد است و اگر بعضی از سلاح Cigarette Tear به طور موقت استفاده شود، ما باید به یک ذخیره سازی معقول توجه داشته باشیم تا از کارایی استفاده نکنیم.
توجه داشته باشید که اگر شما نمی توانید سمبل سیگار را پاره کنید، باید سیب سیگار را در یک رول قرار دهید، اگر مدت زمان نگهداری بیش از حد طول بکشد، شما باید هربار ربع سیب سیگار را تلنگر کنید. همچنین توجه داشته باشید که می توان مدل های مختلف، انواع، قدرت و تعداد لایه های مخلوط استفاده از نوار مخلوط نوار را نداشته باشد، باید در خزانه داری قرار گیرد تا از خمیر سیگار و باران دریافت نشود. یکی دیگر از نکات مهم این است که حفظ تمیز Capeet Tear نوار، به طوری که برای اجتناب از استفاده از زمان برای کاهش است.
در زمان صلح، اگر سیب سی تی اس را با آثار آسیب دیده پیدا کنید، مطمئن شوید که دلایل و تعمیرات مناسب را بیابید، به طور کامل نقش سیب سیگار را بازی کنید.
هنگامی که شما بسته بندی Cigarette Tear Tape را دریافت می کنید، لطفا توجه داشته باشید که شما نمی توانید از چاقو به طور مستقیم از وسط باز استفاده کنید، از هر دو طرف باز، چاقو نمی تواند بیش از حد عمیق باشد، ضخامت کارتن بسیار نازک است، بیش از حد سخت است، تماس بگیرید با بسته بندی نوار سیگارت Tear، که کمی بر روی زخم چاقو، کل حجم بریده شده، و کشیدن بر شکسته است، بنابراین لطفا در جعبه باز لطفا توجه داشته باشید سعی کنید برای جلوگیری از نوک یا اشیاء تیز و بسته بندی سیگنال تماس با نوار در استفاده از نوار سیگار فرآیند بسته بندی، کلوئید نمی تواند به نوع تماس، بسته بندی سیگار نوار بیشتر شکننده است، سعی کنید به آسیب رساندن.
انواع تی شرت های سیگارت Tear عمده فروشی Cigar Tear Tape انواع زیادی هستند و چسب های سطحی آن نیز انواع مختلفی دارند، به طوری که انواع مارک های Cigarette Tear نوار عملکرد و قدرت در متفاوت است.
از آنجائیکه چسبیدن نوار نوار تیغه به علت رطوبت چسب بر روی سطح نوار سیگارت Tear است، آن بخشی از نوار چسب است پس از چسب در چسب نفوذ کرده و خشک می شود تا نوار سیگارت Tear بخشی از چسب از میکروپورها برای انتخاب نوار سیگار بسیار مهم است، اگر میکروپروس یا جذب کننده تر باشد، سپس نیاز به استفاده از چسب به سرعت از سیگارت تیزه نوار تشکیل شده است، و بالعکس با یک نوار تنگ سیگنال سفت تر، یا حاوی چسب بیشتری نوار. نوار سیگارت Tear در پایین پوشش داده شده با چسب، معمولا به خشک و سپس به پایان رول، اگر نوار چسبنده سیگار بیش از حد مرطوب است، نوار سیگار Tear خود را بسیار با هم تنگ، در استفاده برای باز کردن دشوار است، و برخی سادگی نمی تواند استفاده کند
اگر برای اشیاء سخت بر روی سطوح نشانگرها باشد، ما می توانیم از ناخن ناخن لهستانی بر روی سطح جسم استفاده کنیم، و سپس به آرامی با پارچه نرم پاک کن.