شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دلیل جعل سیگار چیست؟
- Sep 22, 2017 -

علت جعبه سیگار چیست؟
تولید کنندگان محصولات جعبه سیگار می توانند محصولات زیادی برای پیوند ایجاد کنند، بسیاری از کاربران در استفاده از زمان برخی از جعبه های سیگار را از بالا به نظر می رسد، که این است که با توجه به کیفیت جعبه سیگار، در واقع، باعث زیادی از سیگار به دلیل دلایل زیادی وجود دارد، بیایید نگاهی دقیق تر بگیریم!
جعبه سیگار جعبه سیگنال به اندازه کافی بزرگ نیست آلیس مهمترین دلیل، برخی از جعبه سیگار تولید کننده جعبه سیگار با کیفیت پایین چسبنده کمی و یا حتی وضعیت غیر چوب، بنابراین ما باید بدانید که چگونه برای خرید سیگار، برای جلوگیری از ظهور محصولات پایین تر، در حالی که تولید کنندگان سیگار جعبه باید به طور منظم، عرضه سیگار با کیفیت بالا، به طوری که به مدت طولانی تر حضور در بازار؛ یکی از دلایلی است که باعث می شود فشار روغن غلتک تحت فشار قرار بگیرد. آیا مشکل در فرایند تولید است.
بنابراین تولید کنندگان جعبه سیگار در فرآیند سرکوب جعبه سیگار برای استحکام غلتک فشار مناسب انتخاب مواد مناسب چسب را انتخاب کنید تا اطمینان حاصل شود که استفاده از آن به دلایل آلیس ظاهر نمی شود!
برای تهیه جعبه جعبه سیگار خرید مستقیم محصول، ما باید درک کنیم که بسیاری از این موارد شامل جوش آمدن شرایط اتصال به صورت سیگار است که برای استفاده ما هنوز بسیار بزرگ است، بخصوص از جمله درجه حرارت پخت، فشار پخت و زمان پخت، موارد زیر بیایید نگاهی دقیقتری بیابیم.
درجه حرارت ولکانیزاسیون لاستیک ولکانیزه شده درجه حرارت مطلوب واکنش گرانشی سازی در شرایط خاصی است که یکی از مهمترین شرایط کنترل در فرآیند گرانروی لاستیک است. فشار انفجار نیز یک شرط مهم برای جوش خوردن بسته های سیگار است. فشار در فرآیند جوشش می تواند چگالی و چسبندگی لایه ی هسته و ترکیب، گاز در داخل مفصل را بهبود بخشد، حباب ها را از بین می برد، جریان جریان را تسریع می کند و سطح لایه ی هسته را به سرعت پر می کند و استحکام چسبندگی سطح چسب مشترک جعبه سیگنال و عملکرد ضد جاذبه مورد سیگار.
البته، جوش آمدن فرایند پیوند باید از طریق یک دوره زمانی مشخص تکمیل شود، زمانی که گرانولیزاسیون اثر بخار، خیلی کوتاه باعث ایجاد گوگرد می شود، در طول زمان منجر به گوگرد بیش از حد می شود.
جعبه جعبه کارخانه مستقیم فروش محصولات با صنعت لجستیک توسعه، استفاده بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای، بازرگانان به منظور افزایش تلاش های ارتقاء محصول، ایده ساخت جعبه سیگار در تولید، بسته باید استفاده از بسته از سیگار، اگر آیا برخی از اطلاعات مربوطه چاپ می شود تا اثر تبلیغاتی را افزایش دهد؟
هنگامی که به راحتی می آید، ساده نیست، شما می خواهید بر روی جعبه سیگار چاپ کنید، برای اولین بار باید متن را برای چاپ کردن چاپ کنید، استفاده از عرض روشن جعبه سیگار پوشش داده شده در کل کاغذ با کلمه سمت. توجه داشته باشید که شسته و رفته، منتظر یک خمیر جامد، تمام کاغذ خیس در آب، کاغذ پس از کلمه در Box جعبه شفاف باقی خواهد ماند، که دوستان کاربر می توانند یک روش چاپ را امتحان کنند، تولید کنندگان از بیشتر استفاده می کنند رسمی مناسب
تولید کنندگان جعبه جعبه های مختلف محصولات دارای عملکرد عالی و استفاده منحصر به فرد هستند، به طوری که استفاده از آن در صنایع مختلف بسیار عالی است، ترکیب ترکیب جعبه سیگار برای عملکرد و استفاده از آن بسیار حیاتی است، به ویژه چگونه؟
مواد پایه برای تولید سیگار ضروری است. این یکی از اساسی ترین اجزای پلاستیک و یکی از جعبه های شفاف سیگار است. ثانيا، عامل خشك كردن است. این ماده ای است که ماده پایه را به جامد سخت می کند. استفاده از عامل تقویت کننده نیز بسیار ضروری است، می تواند چقرمگی لایه چسب را افزایش دهد تا مقاومت در برابر ضربه لایه چسب، ضد سایش، مقاومت در برابر خم شدن برای کاهش حرارت واکنش و انقباض را افزایش دهد؛ علاوه بر این از این ماده ویسکوزیته ژل را کاهش می دهد، آن را آسان می کند به رسیدگی و بهبود رطوبت و سیالیت ژل.