شانگهای بسته بندی های روشن شرکت مواد، با مسئولیت محدود
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چرا نوار سمی سیگار شفاف پخش گازها را تحریک می کند
- Sep 12, 2017 -

چرا نوار سیگار شفاف سیگار انتشار گازهای تحریک کننده

تجربه به ما می گوید که در استفاده طبیعی از نوار Cigarette Tear را شفاف کنید وقتی بوی بوی تند می دهید، باعث می شود که مصرف کنندگان شک و تردید بوی و سمی بودن داشته باشند و یا خیر، سبب آسیب رساندن به بدن انسان خواهد شد. تولیدکننده نوار تی شرت زیر به سوال شما پاسخ خواهد داد.
نوار Tear Cigarette شفاف ساخته شده از چسب و فیلم است که دارای طعم و مزه چسب یا افزودنی های چسب است. این سمیت بسیار کمی دارد، اما عموما بر کاربر تاثیری ندارد. بسیاری از تولیدکنندگان سیب سیگار نمیتوانند در هنگام ساختن ماسکها از ماسک استفاده کنند و دیگران از نوار سیگار کشیدن برای شکستن دندان استفاده میکنند، هرگز از چنین مسمومیتی نترسید. در نتیجه، بو سی تی سی سی با کیفیت بالا می تواند تقریبا نادیده گرفته شود و به بدن انسان آسیب نرساند.
اما نوار سیگارت Tear در بازار امروز اساسا حفاظت از محیط زیست است، مگر اینکه سازنده سیگارت Tear Tape از چسب پایین تر برای کاهش هزینه استفاده کرده باشد. اگر این مورد خاصی از نوار سیگار کشیدن است، معمولا سمی نیست.
جامعه مدرن محبوب تر است تا به سطح ظاهر نگاه شود، که بر اولین تاثیرات ما از بسیاری چیزها تاثیر می گذارد. اما در کیسه پلاستیکی ظاهر نیز وجود دارد. میدونی چیه؟ نگاهی کوتاه به انجمن برای دیدن نوار اکریلیک سیگار Tear ضرب عشق ما را در اولین نگاه، تمیز و روشن YAKELI Cigarette Tear نوار اولین نفری به فرد، اما بسیاری از دوستان نیز نمی دانند اکریلیک سیگار Tear نوار است چرا امروز تولید کننده سیلیکا Tear نوار برای معرفی.
Tear Tape Acrylic Tape تولید کننده نوار سیگارت Tear است که از مواد اکریلیک با یک فیلم غیر خالص یا کاغذ خام ساخته شده است. دارای اثرات ضد آب، جذب شوک، مقاومت در برابر حرارت، عایق صدا ویژگی های چسبندگی قوی، مقاومت در برابر آب و هوا، برش آسان از پلاستیک، فلز، چوب، کاغذ و سیلیکون آلی است آسان است به سطح چسباندن خوب است چسبندگی این دوام خوب در دمای بالا و دمای پایین دارد و دارای چسبندگی عالی به انرژی بالا و مواد سطح پایین است. تعادل خوب از مقاومت شیشه، ویسکوزیته اولیه و مقاومت برشی. ضد عفونی کننده، رطوبت، ضد UV.
Cigarette Tear Tape این اختراع و استفاده از راحتی عالی برای زندگی ما، با افزایش تقریبا دو ساله تقاضای بازار، تولید کنندگان سیلیکا Tear Tape به طور مداوم تکنولوژی تولید، بهبود بهره وری تولید، دنبال کردن عرضه بازار و The Times را ارائه می دهند. با این وجود، لازم است قوانین خاصی را دنبال کنیم تا بتوانیم بهترین استفاده را از ذخیره سازی برای استفاده به دست آوریم، و سپس می توانیم در مورد آن یاد بگیریم.
1. نوار سم سیگار باید در انبار ذخیره شود تا از خورشید و باران جلوگیری شود. ممنوعیت تماس با روغن اسیدی و قلیایی، حلال آلی، تمیز و خشک، از دستگاه 1 متر، دمای اتاق بین 15 ℃ تا 40 ℃ پیدا شده است.
2. نوار سم سیگار را باید به یک رول نچرخانید، نه براق، و باید به مدت طولانی در هر فصل باشد.
3. هنگام بارگیری و تخلیه تسمه نقاله، بهتر است از جرثقیل استفاده کنید، از کابل استفاده کنید و کابل را برای صاف کردن بالابر، جلوگیری از آسیب زدن به کمربند، غیر منطقی بودن و ایجاد رول سست باشد.
4. نوع نوار سگ سیگار باید مطابق با شرایط و شرایط خاص انتخاب شود.
5. انواع مختلف، مشخصات و مدل های مختلف، قدرت و تعداد لایه های پارچه ای از اتصال نوار Tire Cigar (گروه تطبیق) باید با هم استفاده شوند.
6. بهترین استفاده از چسب گرانولاسیون بالا برای بهبود قابلیت اطمینان و حفظ قدرت موثر است.
7. پاکیزگی شرایط اساسی برای عملکرد خوب نوار سیگار است. ماده خارجی می تواند بر بیضوی، تنش و حتی شکستگی کمربند تاثیر بگذارد.
8. در صورت آسیب زودهنگام ناشی از نوار سیگار، ما باید علت، تعمیر و جلوگیری از عواقب ناگوار را بررسی کنیم.